моя дружина не дає мені любові, поваги чи статі. чому

Нещодавно один чоловік сказав мені наступне:

“Я так засмучений! Незалежно від того, що я роблю, моя дружина не дає мені любити, поважати чи статі.

Я постійно робити приємні речі для моєї дружини. Наприклад:

• Я їй спати в повсякденному
• Я чистий будинок без зупинок
• Я дбаю про дітей (ролей між мною і моєю дружиною перемикаються)
• Я, як правило, її руки і ноги намагалися змусити її почувати себе як королева
• Я намагаюся не підвести її в будь-якому випадку
• Я кажу їй, що вона красива кілька разів на день
• Я завжди доповнюють її про те, як інтелектуальні вона
• Я не розсердився і назвати її ім’ям або говорити шкідливі речі
• Я підтримую її багато, а також допомагає платити за рахунками
• Я в даний час навчається в коледжі, так що я можу почати нову кар’єру і підтримувати її і дітей більш високі фінансові результати

Список можна продовжувати і продовжувати. Я роблю все це та багато іншого – все це з любові і тому що я хочу. Я роблю це з любові і тому що я хочу зробити її щасливою.

У мене завжди було це сильне переконання, що якщо ти з кимось, ви повинні зробити все можливе, щоб завжди тримати їх щасливими, і я думаю, що я робив все, що вона просить мій спосіб намагається зробити саме це – любити і тримати її щасливі – і це моя істинним мотивом.

Але, я вважав, так як я роблю ті хороші речі (бо я хочу), вона повинна відчувати себе так само – як 50/50 тип речі – і це те, що я не отримую від неї.

Ви знаєте, ніхто не хоче, щоб їхні зусилля, щоб залишатися непоміченим і недооціненим. Все, що я дійсно хочу ту ж любов і повагу з боку моїй дружині, що я даю їй. Секс просто бонус я спрагу – LOL!

Так, ми сподіваємося, тепер ви можете зрозуміти, чому я так засмучений. Через деякий час він відчуває, як я просто скористалася і само собою зрозумілим “.
Ця сумна історія, яку я чув перечислимого рази. І, зрозуміло, чому чоловіки, як цей хлопець так засмучений.

Зрештою, це тільки логічно, що коли чоловік добре дружині, що вона повинна бути добре до нього спиною, чи не так?

Ну, це може бути “логічного”, але “логіка” не те, що змушує серце жінки або бажання.

Дозвольте мені розповісти вам холодно, жорстока правда … чим жінка може тільки SURRENDER її серце і її бажання … вона може тільки дати їй любов, повагу, і сексуальність … в справжній чоловік … один, що вона виглядає ДО і захоплюється.

І є тисячі і більше способів, якими людина може думати, вести себе і діяти таким чином, що він викликає його дружину, щоб не виглядати до його або захоплюватися ним.

Звичайно, чоловік може зробити всі види хороші речі для своєї дружини на одній руці. Але з іншого боку, він не в змозі працювати таким чином, що викликає його дружина захоплююся ним.

Дозвольте мені дати вам тільки один приклад … ось хлопець, на YouTube, який говорить про себе наступне:

“Я веселий такий хлопець, з пристрастю для розваг. Моя дружина і діти люблять бути навколо мене кожну хвилину дня, і я не міг собі уявити життя без них!”

Тепер, ось відео його … перевірити його на одну-дві хвилини:

http://www.youtube.com/user/jallen56062 # p/u/0/EGThw9Yo1eE (відео хлопець робить голос враження від Міккі Мауса, Гуфі, Дональд Дак і ін)

Тепер, на підставі того, що ви бачили цього хлопця, ви думаєте, його дружина здатна дивляться на нього і захоплююся ним?

Як ви думаєте, дружина цієї людини може приймати його всерйоз?

Я можу відповісти на це питання для вас … Ні! Вона не робить.

Якщо хтось в приватному порядку попросити дружину цього хлопця, щоб назвати декілька чоловіків, які вона вважала справжніх чоловіків, я можу обіцяти вам, що ім’я її мужа не була б в її списку.

Незалежно від того, що цей хлопець каже, що в його біографії, його дружині не подобається, коли навколо його кожну хвилину дня. Ймовірно, його діти користуються його витівки, але я можу обіцяти вам, його дружина не робить.

Цей хлопець думає, що він смішний і цікавим, і все, що він дійсно робить перетворює його дружина попрямували сам навіть не усвідомлюючи цього.

Тепер, ви можете думати, що я носити невиправдано різкими на цього хлопця у відео … Можна подумати, що я несправедливо судити його на основі декількох секунд відео. Але, будь ласка, зрозумійте, я не засуджую, критикуючи або применшення цього хлопця, бо його відео YouTube. Я просто використовував його як один з прикладів того, як чоловік може зробити всі види хороші речі для своєї дружини і все ж вона не дасть йому любов, повагу, або підлогу спини – і цей хлопець ілюструє цей момент відмінно.

Така людина, який жінка може захоплюватися достатньо, щоб дати їй серце і бажання йому це той, хто ніколи не буває дурним або нерозумно. Звичайно, він знає, як веселитися, бути весело, і створити цікавий, але така людина, що жінка буде вживати серйозних б ніколи не витрачав час на створення рядка відео, як цей хлопець створив, тому що він дорослий досить … він досить зрілим … мати важливі, серйозні і значущі речі відбувається в його житті.

Він веде свою дружину десь значущим і важливим … не залишивши всі провідні до неї, поки він сидить собі і грає клоуна.

Існує гарна новина, однак. Коли дружина не зацікавлені в наданні чоловікові любов, повагу, або секс, це просто означає, що чоловік повинен дізнатися деякі важливі уроки про мужність і мужність.

І, якщо він дізнається їх Pronto … перед дружиною втомлюється, щоб відмовитися від нього і знаходить іншої людини … Він може перетворити негативне ставлення дружини до нього повністю навколо так, що його дружина хоче поділитися своєю любов’ю , повагу і секс з ним.

Copyright 2009, стаття по Калле Зорро. Дозволяється передрук цієї статті, тільки якщо авторство кредит надається на Calle Зорро.