може у вас є-добре-розлучення

На жаль, половина всіх шлюбів закінчується розлученням. Якщо немає нічого іншого, щоб зробити, щоб врятувати шлюб, принаймні покінчити з усім гідністю і справедливістю, зберігаючи максимальний контроль можливо. Коли пара має дітей або значних активів життєво важливо працювати разом для того, щоб захистити себе і своїх дітей. Правова система призначена для судових розглядів і, якщо кожен з вас наймає власного адвоката, зборів і погані почуття можуть вийти з під контролю. Пари, які Розлучення з допомогою посередництва, а не судові розгляди, зберегти набагато більше, ніж просто гроші, ви економите ваші відносини спільного виховання. Припинення шлюбу є досить болючим, що не додаючи гіркоти, що виходить від суду бою. Якщо ви думаєте, що пара розлучається страждає, поставити себе на місце дітей. Крайня напруженість, яка створюється за рішенням суду боїв буде неможливо приховати від своїх дітей. Ви ніколи не будете відчувати себе комфортно спільного виховання з вашим колишнім після криваві битви в суді.

Розлучення посередництво є кращою альтернативою для раціональних людей, метою яких є, щоб вийти, не пошкоджуючи один одного. Деякі люди дійсно хочуть боротися. Вони не заперечуєте витрачати всі свої гроші доти, оскільки це означає, інший людина не отримає. Медіація не задовольнятиме для когось з таким порядком денним. Якщо ідея економити стільки грошей, як ви можете під час перебування в позасудовому звучить добре для вас, ніж ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб досліджувати посередництва. Як тільки ви бачите, наскільки мирне розлучення може бути, ви будете раді, що Ви опосередковано вашому випадку замість того щоб боротися в суді. Це може здатися дивним, що розлучення може бути мирною, так як у більшості людей асоціюється з розлученням найму окремих адвокатів і робить судову тяжбу, але моя власна практика доводить, що це не так.

Коли посередник є адвокатом, вони роблять всі документи, необхідні для початку і завершення розлучення, а також відповісти на всі ваші правові питання, допомагаючи вам домовитися про врегулювання і впорядкування Сімейний угоди про врегулювання. Використовуйте адвоката, який має потужне намір завершити процес замість перетягування його набити власні кишені. Всі знають, хто пройшов через розлучення потворним. Ви чули історії юристів отримувати більше сімейного майна, то клієнти отримують. Діти сильного розлучення знаю, як вони відчувають себе рвані між їх батьками. Немає люблячі батьки не хочуть, щоб їхніх дітей, щоб випробувати таку річ.

Як і у всіх областях вашого життя, вибір ви робите буде визначати результат. Якщо ви йдете по дорозі змагальності результат досить визначеним. Там буде «переможців» і «переможених» і супроводжуючі образ. Це буде дорого, не тільки у фінансовому, а й в емоційному. Краще буде працювати разом, щоб закінчити ваш шлюб замість перетягування один одного через суд. Коли дитина розлучення, дозвольте мені запевнити вас, що найкращий подарунок, який ви можете дати вашим дітям “хороший” розлученням, тому що альтернатива дійсно боляче!