мені потрібна допомога, щоб виправити мій шлюб now_-думати поза Box_

Коли ваш шлюб ви думали, буде тривати вічно, розпадається прямо на ваших очах, ви стаєте відчайдушно потребують відповідей, але ви не знаєте, куди звернутися. Таким чином, в розчарування і гнів ви кричати “Мені потрібна допомога, щоб виправити мій шлюб зараз!” Якщо ви можете визначити з цим, то вам потрібно зупинити, що ви робите, зробіть глибокий вдих і слухайте!

Я теж був у подібній ситуації пару років тому і був у розпачі спосіб зберегти свій шлюб від певних розлучення. Я не міг навіть подумати, не кажучи вже мислити. Тому я приступив до серії безрозсудною стратегії, щоб спробувати отримати назад мій партнер. До них відносяться:

А) піддаються побажання мого партнера і вимог, хоча це було не те, що я хотів

В) намагаюся, щоб мої партнером на себе повну відповідальність і визнати, куди вони пішли неправильним

C) і найкращий з усіх, намагаючись прошу мого партнера, щоб забрати мене!

Єдине, що ці стратегії досяг успіху в цьому було вести мій партнер ще далі від мене!

Я відчайдушно шукають відповіді, і це був, поки я не зрозумів, що емоційні дії були змусити мене ніде швидко, і що я повинен був спробувати іншу альтернативу, якщо я збираюся зберегти свій шлюб від розлучення. Так що я почав думати раціонально. Незабаром я зрозумів, що кожне негативне дію з мого боку призведе до тієї ж негативної реакції з боку мого партнера. Так що мені довелося повернути його. Я повинен був переконатися, що все, що я зробив або сказав призвело до позитивної реакції від мого партнера. Однак жорсткий це мало бути, так як я був повний рішучості боротися за свій шлюб! Повільно, але вірно мої відносини почали повернути за ріг. Минуло вже два роки, і мій шлюб навіть сильніше, ніж це коли-небудь було і що більш важливо, у мене є партнер назад!