культурні ідеї для направлення курка ніч

Дівочі дуже важливі для будь-якої майбутньої нареченої, саме тому ваші подруги повинні організувати щось особливе, що ви будете пам’ятати протягом дуже довгого часу. Є безліч речей, які ви можете зробити, так чому б не спробувати щось оригінальне, а не падіння в тому ж кліше вечірки курки. Ви могли б дати курячу ніч культурного твіст і вирішили відвідати деякі місця зовсім чужі, де ви можете дізнатися щось нове. Ось деякі міста, які ви не повинні пропустити незалежно від причин, чому ви вирішили відвідати їх.

Барселоні
Для тих з вас, які хочуть об’єднати сангрии і сальса досвід роботи з деякими культурними екскурсійні то це, безумовно, те місце, яке ви повинні відвідати. Сучасні кури всі повинні відправитися до Барселони, тому що крім великих клубах і на вечірках ви зможете зробити деякі серйозні покупки, робота на ваш загар, а також відвідати деякі з кращих робіт Гауді архітектури!

Берлін
Якщо ви шукаєте для курки ніч, щоб пам’ятати те Берлін, Німеччина, безумовно, місце, яке ви повинні попрямувати в. Незважаючи на своє бурхливе минуле, місто стало справжньою Меккою для музики, вечірки і хороші люди, і вібрації. Крім того, це справжній культурний плавильний котел, щоб він будь-який смак! Ви можете відвідати Потсдам і палац Великого Fedrick і багато інших історичних місць, які ви обов’язково знайдете більш ніж велика. Після цього ви можете просто натиснути деяким пивних барів і скористатися широким вибором пива, які можна знайти там.

Оксфорд
Хто є учасниками тверднуть, ніж студентів? Ніхто. Саме тому, якщо ви зацікавлені в об’єднанні з культурними веселощів, то ви повинні обов’язково потягнуться в Оксфорді. Ви можете взяти плоскодонки, і відвідати красиві річки і струмки Оксфорді чи просто вийти на прогулянку навколо міста. Ви обов’язково знайдете цікаві речі не за горами. Вночі ви можете просто піти в один з великих пабів чи ресторанів.

Мадрид
Один з найбільш яскравих і барвистих міст у всій Європі, Мадрид, звичайно, не місто, щоб пропустити, якщо ви шукаєте, щоб приємно провести час! У місті був туристів протягом багатьох років через його хороша їжа, відмінне вино, прекрасні люди і культури. Так чому б вам не взяти ваші дівчата до одного з історичної площі Мадрида і лікування дівчаток з деякими традиційними готувати? Неважливо, що ви хочете робити, просто пам’ятайте, що ви повинні сексуально з костюми, сексуальне з одягу і ви навіть можете взяти ви ваші костюми Хеллоуїн відьми, якщо хочете.