куди піти на розумні поради шлюб

Я засмучуватися кожен раз, коли я чую, що хтось дає зворотний ефект і смішний рада про шлюб. Я не стверджую, що був експертом по шлюбу, але все ж можу сказати, якщо порада, яку я чую добре інформації або чиста дурниця. Шлюб поради доступні для тих, хто її потребує, але, на жаль, багато чого з цього не годиться. Навіть самий кваліфікований фахівець може дати зіпсованої шлюб поради, тому що вони можуть мати свою власну порядок денний.

Мій друг досить багато в кінці її шлюбу. Вона дуже віддана своєму релігійні погляди, і докладає всіх зусиль, щоб врятувати її шлюб. Проблема в тому, що всі поради, шлюб та консультації, які вона отримала від різних людей протягом чотирьох років не допомогла її шлюб. Я вважаю себе засмутилася, коли вона ділиться шлюб рада, який вона отримала зі мною.

Якщо ви належите до церкви, ймовірно, ви повинні піти в ваш пастор або священик для шлюбу рада. Тим не менш, вам все одно доведеться розглянути джерело, навіть якщо ці люди можуть бути великими джерелами за поради та консультації. Бачте, якщо хтось перебуває в небезпеці, вони ніколи не скажуть вам, що, можливо, вся справа була помилкою з самого початку.

Цілком очевидно, що мій друг знаходиться у безнадійній ситуації, але її пастор не скажу їй це. Шлюб рада, яка він дає підстьобне її залишитися з чоловіком, якщо її життя знаходиться під загрозою.

Те, що я намагаюся сказати, що ви повинні прийняти шлюб поради та консультації з більш ніж одного джерела. Рухайтеся далі, якщо вам не подобається, що ви чуєте. Якщо ви знайдете когось, хто говорить вам, що дружина повинна кланятися і бути нещасними заради свого чоловіка, те, що людина не бачить обох сторін.

А якщо жінка консультант, здається, гіркі стосовно чоловіків в цілому, ви побачите це в рекомендації по шлюбу вона дає. Спробуйте думати ясно про те, що хтось не говорить, для вас неважливо, як нещасні ви не знаходилися.