коли ви пройшли через горе розлучення ви повинні рухатися на емоційному

Розлучення є одним з основних шанси житті, що ви можете бути порушені. Ви цілком можете раптом відчуваєте, що ваш весь світ валиться. Вам доведеться мати справу з конкретними проблемами, як гроші, діти, ваші особистісні зміни, і як ви можете пристосуватися до розлучення. По-перше, ви повинні розуміти, що є життя після шлюбу. Ви можете принести нове життя, а не бути прив’язаними шлюб, який просто не може працювати. Вам потрібно, щоб почати шлюборозлучний процес, визнаючи, що це насправді відбувається з вами. Вам потрібно вийти з свого заперечення фази і визнати, що все буде інакше. Не очікуйте, що ваш чоловік прибіжить назад, так як вони зробили свої рішення. Чому ви повинні дозволити їм повернутися, якщо вони здатні заподіяти вам стільки болю? Якщо хтось може заподіяти вам багато болю, що то вони не варті.

Щоб перейти на щось краще, ви повинні розуміти, коли скорботний добре, і, коли це не так. Не поспішайте сумує. Є багато кроків, які вам доведеться пройти, щоб дістатися до точки прийняття. Ви будете вражені, то плутають, то сердиться, а потім так далі. Ви повинні зайняти кілька місяців лежати в ліжку і розмірковувати, де ваша життя йде. Ви можете провести вихідні в ліжку, а потім у понеділок вставати і йти на роботу і тримати голову високо. Ви повинні взяти тільки трохи часу, щоб подивитися на ваше життя, і тоді ви повинні зосередитися на вашому житті і ваших дітей.

Ви не можете просто перестати бути матір’ю, ви повинні зосередитися на дітях. Ви отримали речі разом або ви ніколи не будете щасливі. Ви повинні переконатися, що ви продуктивні під час Вашого днів. Після розлучення є абсолютним, ви робите те, що ви повинні зробити, щоб бути задоволеним і зосередитися на тому, що справа у вашому житті. Не просто здаватися.

Після того як ви прийняли вашу долю, вам не потрібно бути настільки негативним про це. Ви можете бути одним в будь-якому віці і досі виявити справжню любов або щастя. Ви повинні взяти на себе негативні речі, а потім перетворити їх на щось позитивне. Залиште минуле в минулому і зосередитися на сьогоденні і майбутньому. Насолоджуйтеся тим, що у вас є, і сподіваємося на майбутнє. Ви не повинні тримати образи, тому що вона буде впливати на дітей. Ви хочете, щоб переконатися, що ваші діти зможуть зробити плавне регулювання. Ви також хочете, щоб забути про жалем. Ви не повинні шкодувати про свій шлюб, тому що там було так багато хороших спогадів, які у вас були. Якщо у вас були діти в результаті шлюбу, то ви, очевидно, не хотілося б жаліти.

Щоб почати рухатися далі процес ви повинні бути великою людиною. Навіть якщо ви хочете кричати і лаятися і бути незручно, пам’ятайте, що у вас є діти і запитайте себе, що вони будуть думати про вас, якщо вони бачили вас поводитися, як це. Ви повинні бути зразком для наслідування для своїх дітей. Ви не можете показати їм, що ви засмучені, тому що вони дивляться на вас, як свого опікуна і захисника. Як тільки ви знову набули себе, ви можете почати планувати своє нове життя. Ви можете купити новий будинок, купити новий автомобіль, і відновити життя, яка повністю, що ви хочете. Ви маєте повний контроль над усім. У вас так багато свободи, і ви повинні перевагою волі. Змінити свій зовнішній вигляд, прикрасити будинок, зробити все, що буде потрібно, щоб виявити себе.