коли ваш партнер лежить

Кілька років тому деякі університету провів дослідження про те, як часто люди брешуть. Будь ласка, прости мене, бо я тільки смутно пам’ятаю деталі дослідження, але це було дивно, як, скільки разів людина, яка “ніколи не бреше” насправді лежать – принаймні п’ять разів на день. Це змусило мене зупинитися і подумати про те, як часто я збрехав у день, і що я можу з цим вдіяти.

Повністю викорінення лежав як правило, вимагає повного знищення страху, який, очевидно, переконливим стимулом для навмисно вводить в оману когось.

Існує також питання про те, що насправді являє собою брехня. Якщо бачив, що хтось тікав від деяких поганих хлопців і поганих хлопців попросив вас, який шлях він пішов би ви називали брехуном, якщо ви невірно направив їх?

Так, у відносинах є дві категорії широко у брехні: одна, де партнер захищаючи їх собі і іншим, де партнер намагається захистити вас.

Ваше запитання про те, ваш партнер буде лежати на вас знову є все, щоб зробити з їх рівень впевненості в собі збалансовані з їх рішучість бути етичним. Тому що навіть ті, хто не досить, щоб безстрашний завжди говорять правду може мати досить високу урахуванням етики сказати правду, навіть коли вони налякані.

Суть в тому, для вас, щоб прийняти той факт, що людина не буде атакувати своїх особистих дефектів (в даному випадку лежачи), тому що ви попросите їх, незалежно від того, наскільки важливо для вас. До цієї особи, або будь-яка особа, що не стане болісно усвідомлює негативні наслідки їх недолік, і бачить його в багатьох аспектах їхнього життя, вони не будуть
мають можливість змінити (я вдаватися в подробиці про це в Уроки для щасливого шлюбу, а також у новій книзі, яку я пишу для молодят). Одна з найбільших пасток люди ходять в думає людина, якого вони люблять зміниться для них.

Споріднені душі не завжди гарні однодумців, які мають давні відносини з минулого створює знання, але не означає, що відносини були обов’язково здоровим чи нездоровим. За допомогою здорового глузду, щоб по-справжньому дізнатися кого є гарантією проти перегляду нездорові відносини від попереднього разу.

Повірте, що ви бачите, а також те, що ви відчуваєте, так що ваші майбутні діти будуть у безпеці.