класичний нареченого подарунки ніколи не вийдуть з моди

Ваша наречена, щоб бути знижується її контрольний список з вами ще раз, і вона каже: “Як ви робите на вашому нареченого подарунки?” Ваш звичайний відповідь була б дивитися на неї байдуже. Але не сьогодні! Нижче Ви знайдете багатий вибір класичних від годинника затиск для грошей, щоб сигари х’юмідор, який справить враження її з вашим смаком і готовності.

Ці класичні елементи завершують аксесуари з чоловіків всіх професій і віків, і вони ніколи не вийдуть з моди.

для носіння
Запонки: У кожної людини є в запасі хоча б один спеціальний костюм, який вимагає сорочку із запонками. Класний подарунок друзів нареченого, запонки показати вам, знаю, що він буде більше випадків, ніж просто ваше весілля дивитися в його силах.

Кишеньковий годинник: Хто не любить важкі почуття і точність руху кишеньковий годинник? Натискання відкрити обличчя, щоб перевірити час є лише одним з факторів прохолодою з цих пунктів. Додати гравюри до вашого подарунку збільшити свою винахідливості.

для проведення
Затиск для грошей: популярний пункт, і ніхто не повинен бути без нього. Затискачі для грошей входять в багато геніальні стилів, включаючи гроші кліп / гаманець комбо, затискачі для грошей з годинником, затискачі для грошей зі швейцарськими ножами армії. Вони можуть бути срібло, сталь або шкіри. Індивідуалізувати їх з гравіюванням.

Шкатулка: Для місце, щоб заховати всі запонки і годинник, спеціальний ящик обклеєна оксамитом просто річ. Чоловіче дотик знайти модель, укладена в шкіри або металу.

Дорожня сумка: практичний, класичний подарунок, персоналізований дорожні сумки осідлали зону між розкішним і прагматичним.

Портфель: відсвяткувати цю подію з тисненням шкіряний портфель для вашого дружка. Діапазон стилів і квітів буде гарантувати, що ваш подарунок унікальним.

для розваг
Комплект адвокатського стану: Ви можете просто почути дзвін кубиків льоду з класним набір для штанги. Є набори, щоб відповідати будь-який інтер’єр, від традиційного до сучасного і всі між ними.

Набір для покеру: Ви ніколи не знаєте, коли імпровізована гра в покер сформують. Допоможіть своїм дружкам будьте готові зі свого персоналізований набір покеру.

Шейкер: Коли замовлення буде “вражений, але не змішувати”, все тягнеться до шейкер. Моделі доступні в срібло чи сталь, і готові до гравірування.

для потуранні
Пивні кухлі і гуртки: здоровенну кухоль або гуртка як товариша по чарці та красивим декоративним елементом. Олово з гравіюванням особливо класним, або вибрати важку кухоль скло зі спеціальним повідомленням або відзнаки.

Сигара humido: Якщо він любить сигари, йому знадобиться щось для захисту своїх інвестицій. Х’юмидори бувають різних елегантний стиль, в тому числі дерева або шкіри. Не забудьте включити кілька сигар в упаковці.

Фляжка: Для трохи освіжитися кишені, те, що людина може протистояти вигравірувані колбу? Гравірування срібні поставила стандарт, а деякі моделі навіть включають зберігання важкий чобіт.

Запальнички: Схоже, що кожна людина повинна мати срібні гравірування легше, переважно дається хороший друг. Цей подарунок буде переходити добре і бути корисними на довгі роки.

Класика не виходить з моди. Тепер, це просто залежить від вас і вашої нареченій, щоб бути вибрати один.