зцілити біль розлучення – 2 Поради для зцілення і рухатися вперед з вашим життям

Це може здатися не таким правом в цей самий момент, але є відмінні речі встановлений відбудеться у вашому майбутньому. Ви будете продовжувати поставити одну ногу перед іншою, тримаючи голову високо в світі, а якщо ваше серце не порушували на мільйон осколків з кожним кроком. Зрештою, її осколки будуть ударився об землю, підстрибувати і зникають в гравій. Ви більше не будете відчувати біль, яку, здається, свою долю сьогодні.

Звуки поетичні і надій, але не відноситься до вашого життя, чи не так? Це загальна відповідь від людей, які нещодавно відділений від чоловіка вони не обов’язково ненавидіти і зневажати так, як вони, здається, ненавидів і зневажав з іншого боку. Насправді, це може бути ваш емоційний відгук, навіть якщо ви повністю ненавиджу цю людину, який тепер зробив раптовий вихід з вашого життя.

Будьте впевнені, ви абсолютно нормально. Ніхто у вашому положенні не має можливість зазирнути в майбутнє і точно знаю, що краще і щасливіше пояс попереду. Тим не менш, ви повинні вірити, що вони прийдуть. Це не може статися сьогодні або завтра, або навіть цього року, але це відбудеться за один день. І це також означає, що ви повинні спочатку знайти щастя всередині себе. А потім піти і відкрити для себе задоволення і радість там.

вчимося прощати

Якщо ви думаєте, що я збираюся розповісти вам пробачити ваші колишні для всіх своїх недоліках, і вибачте його або її за біль, яку ви відчуваєте, подумайте ще раз! Хоча важливо, щоб досягти тієї стадії, коли ви можете об’єктивно поглянути на все, що сталося у вашому шлюбі і знайти його у своєму серці, щоб випустити весь гнів і гіркоту до ваших колишніх, це навіть більш важливо, що ви дійдете до точки, де ви можете чесно пробачити себе.

Прощати собі може бути ще складніше, ніж пробачити іншу людину, так як ви, звичайно, тримати себе в такі високі стандарти. Іноді це дуже важко, щоб визнати помилки, які ви зробили у вашому шлюбі. Тим не менше, якщо ви можете зробити це і відпустити всі провини і ненависті до себе за свої помилки, перейти до великої речі у вашому майбутньому буде все простіше.

Все, що ви вважаєте, що ваш участь в розлученні, можливо, були, пам’ятайте, що ваша дружина була деяка відповідальність. Там, можливо, були елементи у відносинах, які були приречені на провал з самого початку, незалежно від того, що ви зробили, щоб уникнути цього. Зрештою, ви повинні пробачити себе, перш ніж рухатися далі і знайти радість і мир для себе.

приймаючи недосконалість

Ніхто не досконалий. Це одна з найстаріших висловлювання там, але жінки часто очікувати досконалості від себе та інших. Це стає причиною того, стають жорсткими. І врешті-решт він стає створений для розчарування. Просто знаю, що є краса в недосконалості! Багато хто з ваших кращих якостей, які будуть залучати інших до вас трапиться бути ваша виверткого недосконалості. Це час, щоб охопити себе так само, як ви і рухатися вперед з високо піднятою головою.

Vanaja Гхош 2010