зцілення після справи – буде наше ставлення ніколи не буде колишнім

Зцілення після справи це важка праця. І так, ви хочете це ніколи не сталося. Ви хотіли б повернутися в старі добрі часи, тому, як це було раніше робити, коли ви думали, що ваш шлюб був досить добре. Якщо ви поранені річ, це не рідкість, щоб хотіти повернутися до, здавалося б, безтурботний час у ваших стосунках, де ви не повинні думати про зраду і його наслідки день за днем. Правда в тому, що ви не хочете, щоб ваш шлюб був таким же, як це було до справи. І ось чому:

– Повертаючись до яким він був до справи, можливо, дали ваш чоловік виправдання чи мотивації, які призводять до обману в першу чергу.

– Ви не можете повернутися, тому що в якійсь мірі було щось не так з браком до цього призвела до обману.

Ми не можемо бути досконалими, більш ніж імовірно, ми робили помилки і / або заподіяли нашій частку проблем, але немає жодного виправдання за невірність. Це чистий егоїзм. Є завжди кращі способи боротьби з боротьбою наших відносин, розчарування, і т.д., ніж обман. Але думаю, що все буде добре, якщо ви просто повернулися до старих часів є помилкою і не збирається перемістити вас до зцілення після справи. Ви завжди буду дорожити певні спогади про ваше минуле разом, але ви ніколи не забудете цю потворну ситуацію. Незалежно від того, як важко Ви пробуєте, ви не можете скасувати справою. Це трапилося, це тепер у минулому, ми не можемо повернутися в житті, йти тільки вперед.

Ви не можете натиснути кнопку скидання і просто піти туди, де ви були, жодним чином, це не відбувається так – насправді все життя змінюється назавжди. Ви ніколи не забудете справою. Вам буде переслідувати його до тих пір, поки ви живете, але все менше і менше з кожним днем, як ви працюєте до зцілення вашого шлюбу. Те, що ви дійсно хочете, щоб думати про те, який вид шлюбу ви хочете створити в найближчі роки. Ви повинні відмовитися від думки, що ви збираєтеся повернутися, як це було раніше, ніж справа, тільки тоді ви будете в змозі взяти на себе зобов’язання відновлення краще шлюбу. Як тільки ви вирішили, що ви хочете кращий шлюб прямо зараз і кожен день для іншої частини вашого життя, почати працювати, щоб це відбулося.

Відновити любов

Справа душить любов і стискає життя із шлюбу. Відродити вашої любові один до одного. Без любові неможливо мати глибоко пов’язаний відносини з вашим чоловіком і ремонт вашого шлюбу.

Commit, щоб зробити ваш шлюб роботи

Це для танго потрібні двоє, так що вам обом потрібно взяти на себе зобов’язання один до одного і зробити необхідну роботу, щоб зберегти шлюб.

Роботи з ремонту вашої зруйнований шлюб

Перебування заміж дійсно благословення, але це вимагає багато важкої роботи і зусиль. Зцілення після справи і займає багато часу, набагато більше часу, ніж ви думали що це буде.

Отримати допомогу шлюбу

Маючи любов, відданість і бажання працювати на місці все добре і добре. Але ви все одно повинні знати, як йти про те, ваш шлюб краще. Там не було ніякого шлюбу керівництві дано вам в день вашого весілля, так що вам доведеться активно виховувати себе на те, що потрібно, щоб побудувати сильну скоєнні шлюбу.

Це сумно, іноді потрібно криза, щоб змусити людей сильніше, але і люди повинні бути на 100 відсотків готові зробити необхідну роботу і йти вперед, без гіркоти. Жоден з нас не ідеальний, ми просто повинні бути готові, щоб вчитися на своїх помилках. Зцілення після справи може і не отримати легше, якщо ви обоє дійсно працювати на ньому.