зупинити розлучення і зберегти ваш шлюб

Величезне емоційне напруження робиться на пару, якщо розлучення вважається, де мова йде про дітей. Людина, якого ви збиралися одружитися було один раз, вам, найбільший людини, якого ви могли б коли-небудь одружитися або хочуть. Зобов’язання залишатися разом все життя була одна глибоко ділилися один з одним. Всі шлюби мають свої важкі часи, і це факт життя для пари, щоб пройти через них. Ви повинні зробити це, щоб ваш чоловік, щоб спробувати врятувати свій шлюб, перш ніж ви приймаєте рішення, щоб отримати розлучення.

Тенденція дивитися в минуле те, що багато з розлучених роблять. Людина повинна вести себе не пробачить деякі помилки свого партнера зробив у минулому і має образи на них за те, що вони зробили. Охоплюючи прихильність до руху вперед, а не назад, допоможе парі уникнути розлучення. Ви повинні забути, що це таке, що вони, можливо, зробили з тобою, по-справжньому пробачити їх і рухатися вперед. Там ніколи не буває переможців, коли хтось прощає іншій особі за те, що вони зробили, тільки кожен відчуває себе краще, що проблема буде вирішена. Прощати когось означає, що ви сильніше за те, що в змозі витримати біль, яку вони заподіяли вам і що ви можете дозволити природна любов, яка знаходиться в серці кожного, щоб направляти ваші рішення. Спробуйте зосередитися на створенні речей право, а не покласти всю провину на чоловіка.

Уникнути розлучення і допомогти врятувати ваш шлюб, бути реалістами про ваші очікування, про ваші стосунки. Кожна людина приходить у шлюб очікував, що це певним чином, коли вони вперше вийти заміж. Багато разів очікування різні, і може призвести до конфліктів надалі у відносинах. Одного разу в той час як ваш чоловік міг встати з дивана, вимкніть свою футбольну гру в неділю, і ходити з вами в торговому центрі, якщо він вирішить бути хорошим і піти з вами один раз. Хоча було б хорошим жестом для них добровільно ходити з вами, а не дивитися великій грі, не слід очікувати, що на щотижневій основі. Важко змінити наші дружини, навіть якщо ми хотіли б мати можливість, але вони можуть мати певні звички, вони просто не зміниться. Вони збираються бути охайний фрік після ви вийдете заміж, якби це було так, як вони були до вступу в шлюб, протягом всього вашого життя разом. Для того, щоб запобігти себе від розчаровують один одного, дізнатися, як зберегти реалістичні очікування того, як ви хотіли б, щоб шлюб був.

Допоможіть покращити ставлення буття подружжю навчання прощення і відпустити нереалістичних очікувань. Так як ви обидва присвятили своє життя до відносин, це ніколи не пізно, щоб навести порядок і зробити відносини більш люблячим. До прийняття остаточних рішень, щоб пройти через розлучення, взяти на себе зобов’язання, щоб спробувати врятувати ваш шлюб – і зробити його щасливим.