звіти Каліфорнії шлюб широко доступні в Інтернеті

Згідно зі статистичними даними, в штаті Каліфорнія має найнижчий коефіцієнт шлюбності у всій Америці. Навіть якщо це найбільша за населенням, мають приблизно 36 мільйонів жителів, тобто менше 5 весільних церемоній відбулася в кожну 1000 жителів. Проте, важливі документи, як у Каліфорнії Шлюб звіти зберігаються недоторканими Каліфорнійського департаменту громадської охорони здоров’я (CDPH), Управління реєстрації актів цивільного стану.

Два типи акредитованих документація поставляються цим агентством, його завірену копію та інформаційних дублікат. Правило держави обмежує розряду першого роду на осіб, наступним чином: реєстранта, чиє ім’я зазначено на офіційному папері, прямі партнери сім’я (потомство, брати, сестри або дружини / чоловіка), батьків офіційного опікуна, санкціонованих групі з постановою суду , законодавства щодо здійснення влади і адвоката представляти реєстранта та її власності. Необхідні теж нотаріально завірену присягою повинні бути включені.

Ви можете придбати наступний варіант, який включає в себе ту ж інформацію з статутним Дублікат винятком того, що він підкреслює “інформаційні, НЕ дійсним документом для встановлення особи.” Хоча, обидві згадані раніше допускаються дублікати. Документи для цих подій були приховані на рекорд Каліфорнії уряд почав 1850. Але, Державне агентство просто надає каталоги для відкритих подружньої сертифікати, які мали місце починаючи 1949-1986 та 1998-1999 роках.

Для решти років, ви повинні зв’язатися Recorder округу в окрузі, де нагоди відбулося. Крім того, для конфіденційного весілля, увійти в контакт з клерка округу, де шлюб дозвіл було дано. Збір у розмірі $ 14 за завірену копію свідоцтва про шлюб громадськості вимагають і $ 16 для конфіденційних документів подружньої приділити CDPH у вигляді чека або грошового переказу. Для того, щоб обробити ваш запит, необхідно ввести наступні дані, ім’я та прізвище нареченого, по-перше, і дівоче прізвище нареченої і їх вступу в шлюб.

Спираючись на кількість запитів, CDPH потрібно шість місяців або більше, щоб почати транзакцію для весілля документів. Однак, якщо ви попередньо зайняті і ви хочете для акредитованих рахунки миттєво, напевно World Wide Web вашу відповідь. Це в кінцевому підсумку причини, чому Інтернет ввела для значно покращився і швидкий пошук для цих самих розшукуваних правових документів. Сьогодні ви можете скористатися безкоштовно або безкоштовно-провайдер файлу сервіс в мережі Інтернет.

Існують різні функції звіти Каліфорнії шлюб прямо зараз. Для одного це вивчення генеалогії, повз перевірки відомостей, підтримка правових угод суду і не кажучи вже, щоб запустити сімейне дослідження історії на майбутнього партнера в житті. На світанку в Інтернеті, це реальність, що добути цінну таких файлів стала без проблем і безтурботно. І з якістю професійних постачальників послуг через Інтернет, ви купуєте самий надійний і заслуговує довіри файли, викликати тільки за символічну плату, але видає результати у найкоротші терміни.