збору основний Нью-Йорку Розлучення звіти пошуку

На початку 20-го століття, шлюборозлучні процеси почали ставати більш помітним. До того часу, Новий розлучення записів Йорку почали Занурити поряд з іншими державні архіви, як шлюб, народження і смерть. Записи актів цивільного несе відповідальність за ведення і зберігання зазначених записів у штаті Нью-Йорк.

У рамках стандартного процесу, документи, такі як вони подані в окрузі, де стався розлучення. Є безліч важливої ​​інформації, які містяться в цих записах, які можуть бути вельми корисні для багатьох людей з різних причин. Деталі, які знаходяться в типовій запису розлучення імена пари, яка подала на розлучення, домашні адреси обох сторін, і обставини, пов’язані з розлученням. Якщо є діти, втягнуті, імена та вік дітей також можуть бути знайдені, а також права опіки та аліменти.

Коли людина отримує копії розлучення запису, в основному існують два типи файлів, які можуть бути отримані з офісу округу суду. Спочатку йде оригінальне свідоцтво про розлучення, підписаному суддею, який завершив розлучення, що робить документ дійсним. Інший файл буде розлучення сертифікат, який підтверджує розлучення. Цей документ містить відомості, зазначені у попередньому абзаці.

Отримання копій записів Нью-Йорк розлучення через відповідні офіси вимагатимуть посвідчення особистості від людини, який просив їх, а також відповідні причини, чому ви хочете, щоб ці копії. Подача офіційного запиту може бути зроблено по-різному. Ви можете зробити це по телефону, факсу, письмовий запит, ходити в, або в Інтернеті. Ви також повинні бути готові платити певну плату, щоб отримати ваш запит оброблений, які можуть бути трохи дорожче, особливо в штаті Нью-Йорк.

На щастя, штат Нью-Йорк визнає розлучення інформації публічного характеру, тому вона може бути доступна кожному, за умови, що вони відповідають правилам держави і регулювання в отриманні записів актів громадянського стану. У цьому випадку, Державного центру статистики в області охорони здоров’я є єдиним департаменту за дорученням держави надавати завірені копії таких записів. Тим не менше, якщо ви просто хочете, щоб отримати інформацію про той чи інший розлученні, є й інші способи збирання їх в Інтернеті.

При деяких випадках звернутися до суду, деталі, що стосуються тих випадків, вважаються громадськості. В основному це означає, що право на недоторканність приватного життя більше не застосовується. Після того як інформація завантажені в Інтернет, він тепер може бути доступна будь-кому. Це те, що збір інформації веб-сайтів та інших постачальників інформації запропонувати. Якщо ви робите досліджень з окремих розлучення записів, веб-сайти, такі як ці можуть виразно допомогти, за невелику плату, звичайно. У свою чергу, ви отримаєте інформацію, що вам потрібно практично миттєво.