зберегти шлюб тільки зробити і за свої помилки

Ви в пік розлучень прямо зараз? Ваш світ починає розвалюватися. У вас немає часу для дружини і дітей. Там нові проекти приходять і ви повинні залишитися пізно вночі в офісі просто закінчити вашу роботу. Ви думаєте, що після завершення проекту, що ви зробили ви могли б взяти з собою родину в великої відпустку. Те, що ви не знали, що прямо зараз ви, напевно, розумієте, що гроші не будуть зберегти шлюб один, що наявність будинку болото і дорогий автомобіль не зробить ваш шлюб.
ваша дружина і діти починають тебе ненавидіти. Їх тато піде рано і повернеться пізно ввечері. Його телефон завжди зайнятий. Якщо ви запрошуєте вашого тата, щоб мати прогулянку в парку, він завжди відмовляється, тому що він говорить, що важливі речі, що у нього до кінця.

Тоді шлюб висить на волосині. І ви питаєте себе, що було б те, що ви могли б зробити для того, щоб зберегти шлюб. Зараз ви, можливо, розуміють, що гроші не будуть зберегти шлюб один, що маючи великий будинок і дорога машина не зробить ваш шлюб тривати все життя, що наявність великої відпустку не робитиме їх по-справжньому щасливими. Те, що вони необхідні не гроші або будь-які речі, крім тебе. Вони хочуть, щоб провести час з вами. Їх не хвилює, чи будете ви піти в дорогий курорт або просто в парку, важливо те, що ви з ними.

Якщо ви хочете, щоб шлюб зберегти тільки те, що ви можете зробити, це довести їм, що ви готові змінитися. Ви можете виграти їх назад, витративши достатньо часу для них. Ви повинні показати їм, що вони є набагато більш важливими, ніж ваша робота. Звичайно, те, що ви витрачаєте більшу частину свого часу буде ваш найвищий пріоритет. Якщо ви проводите 14часов у вашій роботі в день і всього за 2 години для вашої родини, то ви любите свою роботу більше, ніж ваша сім’я.

Щоб зберегти шлюб тільки будуть готові компенсувати неправильні речі, що ви зробили. Ви вже знаєте, що ви зробили неправильно. Важливо, що ви в змозі змиритися з тим, що ви зробили помилку. Ви повинні сказати їм, що ви приймаєте ваше правопорушення, і ви просите шанс, щоб виправити його. Було б важко спочатку, особливо нарощувати довіру знову, тому що якщо довіра ламається, це не те, що може бути легко покласти назад по тому, як це було раніше, Ви повинні заробити за це.

Раз і назавжди, ви повинні довести їм, що ви щирі з ними. Те, що ви можете зробити, це зменшити час у вашій роботі. Не приймати проекти, які будуть їсти занадто багато вашого часу. Ви можете прийняти проекти, які просто достатньо, щоб підтримувати свою сім’ю. Звичайний будинок буде добре для них, до тих пір, як вони будуть почувати себе комфортно. Що важливо в будинку в тому, що любов, повагу. Довіра і розуміння є. Це основні речі, які ви повинні пам’ятати, щоб зберегти шлюб і мають довічну відносини з вашою дружиною або чоловіком.