зберегти ваш шлюб, поодинці – це дійсно працює

Ви можете зберегти ваш шлюб в поодинці. Я знаю, це звучить божевільно, але це абсолютно вірно. Здоровий глузд підказує, що обидва чоловіки повинні бути залучені в збереженні шлюбу, але фахівці в області зрозуміли, що традиційної точки зору просто не правильно.

Д-р Лі Baucom, автор врятувати шлюб, малює потужними аналогію між шлюбами і ті проблеми, які ми алгебрі використовується для вирішення ще в середній школі, яка пояснює, чому ви можете зберегти ваш шлюб в поодинці.

Відносин, стверджує він, мало чим відрізняється від рівняння. Якщо зсув значення однієї сторони рівняння, з іншого боку, природно реагувати з відповідними змінами. Ви не можете збільшити або зменшити одну сторону, не зачіпаючи інші.

Пари працюють точно так само. Якщо ви вносите зміни у шлюбі, ваш чоловік буде неминуче вносити зміни, а також. При зміні значення в рівняння, ваш шлюб, ви можете взяти його, що знаходяться на межі розлучення, відновлення і поліпшення.

Деякі люди слухають пояснення, що і до цих пір закрити на це очі. Їм сказали, що вони не можуть врятувати шлюб самі по собі так багато разів, що вони просто не можу повірити, що є альтернатива. Якщо це стосується вас, будь ласка, розглянути кілька речей.

По-перше, ви повинні ставити під сумнів мудрість, спираючись на здоровий глузд. Переважне ставлення претензій, що пари повинні спільних шлюбів терапії, коли знаходяться в небезпеці. Тим не менш, експерти вважають, що стратегія працює тільки протягом двадцяти відсотків учасників. Порівняйте це з підходом доктор Baucom, який був успішним для більше дев’яноста відсотків своїх клієнтів.

По-друге, пам’ятайте, що у вас немає нічого, щоб програти. Якщо ви хочете зберегти ваші стосунки і ваш чоловік не готові надати допомогу, ваша єдина альтернатива, діючи поодинці є капітуляції. Якщо ви хочете відмовитися від вашого шлюбу, ви, звичайно, не читали б цю статтю. Там немає спаду до спроби зберегти ваш шлюб в поодинці. Єдиний ризик для вашого щастя не буде робити взагалі нічого.

Ви можете зберегти ваш шлюб в поодинці. Інші пройшли через цей процес і випробували величезний успіх. Ви не зобов’язані здавати свої мрії і щастя. Ви заслуговуєте сильною, стабільною і щасливий шлюб. Зробити все необхідне, щоб отримати його.