зберегти ваш шлюб – дізнатися, як любов може врятувати ваш шлюб

Прихильність є, ймовірно, найбільш часто ігнорованих річ, яка відсутня в більшості шлюбів. Давайте поглянемо на словникове визначення любові:

AF-FEC-ня (іменник) – Фонд прихильності, відданості, любові.

Зупиніться і подумайте, що для всього хвилину. Що спадає на думку, коли ви думаєте показати прихильність? Це поцілунок в щоку? Швидке обійми, щоб відсвяткувати хороші новини? Ну я тут, щоб сказати вам, що любов має працювати так набагато глибше у ваших стосунках, інакше ви ніколи не будете дійсно є реальний зв’язок з вашим чоловіком.

Так що давайте розірвати цей вниз, одне з визначень в той час:

любив (прикметник) – надмірно конкурсу або overindulgent; люблячі

на-тач-ня (іменник) – почуття, яке пов’язує одну особу; відданості

де-VO-ня (іменник) – глибока відданість

любов (іменник) – глибоко ніжною, пристрасної прив’язаності до іншої людини

Так серйозно поглянути на те, як переплітаються ці визначення … це не випадковість, повірте мені. Відсутність любові є фатальною помилкою, допущеної в так багато шлюбів … але це не повинно було статися! Адже це так просто, щоб перетворити цей аспект вашого шлюбу навколо, але ніхто не робить цього!

Що він збирається зробити?

Просто закрийте очі на хвилину і зображення шлюбу вашої мрії. Якщо ваш чоловік знав кожну річ смердючі про вас, що ви думали, що ви очікували, те, що ви хотіли, щоб вони робили, говорили і не торкайтеся … Як це буде? Що це буде схоже для вас? Для них? Для вашого шлюбу?

Я збираюся показати вам, як ця мрія шлюб право в межах досяжності, і ви навіть не потрібно каблуків, щоб схопити його? Так, це так просто … Є 5 простих кроків, які я, ви пройдете через, щоб зберегти шлюб через освоєння істинних прихильність. Але спочатку давайте подивимося на визначення пристрасті:

пристрасті (іменник) – примірник або досвід сильна любов або сексуальне бажання

Добре, таким чином слово “сильний” скачки прямо на мене. Ми не говоримо Wimpy клює на щоці тут люди, ми говоримо сильний зв’язок. Ось 5 простих кроків, які ви можете слідувати, щоб оволодіти мистецтвом любові:

1). Тендер обійми і поцілунки на кожного відправлення і прибуття (коли ви їдете на роботу, коли ви повертаєтеся додому з побігеньках, і т.д.).

2). Думати про одну річ, що вам подобається ваша дружина і поділитися з ними кожен день!

3). Притисніть один одного … будь то в ліжку, під час короткої зустрічі, проходячи в передпокої або на кухні, готуючи вечерю.

4). Залишайтеся на зв’язку і чесним … всякий раз, коли засмучений, реагують з любов’ю і чуйно, щоб вирішити її миттєво.

5). Підтвердження вашого чоловіка для всіх великих і малих речей, що вони роблять!

Так що у вас є. Я гарантую вам, просто, виконавши наступні 5 простих кроків, ви побачите дивовижний зрушення не тільки ваші відносини з вашим чоловіком, але ваш шлюб в цілому!