захопити прав зазвичай відмовляють парам ЛГБТ

Багато традиційні одна людина-одна жінка подружні пари не знають про громадянські свободи і вигоди відмовлено ЛГБТ пар.

1. Немає спільної подачі податкових декларацій на федеральному рівні, хоча вони подали спільну повертається на рівні держави або місцевого.

2. Для типової пари, SSM партнери втратять більше $ 8000 щороку в соціальній втрати годувальника безпеки після смерті Топ заробляти чоловіка.

3. Немає одноразової виплати смерті – цивільним або військовим – щоб допомогти з витрат на поховання.

4. Ні право клопотати про іноземних одностатевих подружжя – і його або її дітей, які кваліфікуються – для законне постійне місце проживання (“зелена карта”) статус.

5. Федеральним законом від пільговиків федерального податки на нерухомість і федеральних податків подарунок на все майно – в даний час $ 3500000 – зліва пережили дружину. ЛГБТ вижили партнери не отримують ніяких спільних винятків.

6. Немає автоматичному пільгу з самим державні закони для управління охорони здоров’я рішення від імені партнера в медичний криза. Правовий “найближчих родичів” приймає ці обов’язки і приймає рішення з або без згоди партнера.

7. Немає справедливого власність спільна власність або борги у разі, якщо відносини розчиняє (крім випадків, коли у Вас є ТОВ або іншої юридичної угоди). Жодна держава не прийняло закони, поширювати власності, коли домашнє партнерство розпадаються.

8. Не в змозі створити сім’ю командитного товариства виділити дохід від підприємницької діяльності.

9. Коли гетеросексуальні співробітника і його або її сім’я отримує користь для здоров’я через роботу, вартість цих пільг не обкладається податком. Якщо працівник має право придбати користі для здоров’я одностатевих подружжя або співмешканців, федеральний уряд зажадає співробітник “дружина” повідомляти про ці ідентичних переваг як оподатковуваний дохід.

10. Сімейним та медичним Закон про відпустку 1993 надає фізичним особам до 12 тижнів неоплачуваної відпустки для доглядають хворих подружжям, або діти і батьки чоловіка. Відмовлено компаньйона ЛГБТ.

11. Відвідуючи тяжкохворих партнером у відділенні інтенсивної терапії може бути відмовлено в 28 штатах. Інші 22 держав мають закони, що забороняють дискримінацію грунтується на сексуальну орієнтацію людини в “місця громадського користування”, і 14 з них також забороняють дискримінацію засноване на гендерній ідентичності. Громадське номерах є медичних послуг лікарями, лікарнями та інших медичних працівників.

12. Сім’ї, в яких два одностатевих партнерів, які виховують дітей часто стикаються з юридичними перешкодами, тому що багато судів неохоче структура Правові сім’ї відображає цю реальність. Багато пар в одностатевих стосунках клопотання другого батька усиновлення, який відноситься до правових заходів одного партнера до прийняття дітей (біологічні або прийомні) іншого партнера.

13. Одностатеві партнери не успадковують в absense волі, як і залишилися в живих подружжя, коли їх партнери померти, не залишивши заповіту.

14. Немає смерті або чоловіка винагороди від пенсії, соціальне забезпечення, медичну допомогу, або ануїтетів. Огородження суттєвий економічний одного чоловіка ресурси, такі як здатність залишатися в сімейному гуртожитку, коли чоловік чи жінка потребує Medicaid довгостроковий догляд догляд на дому, будуть втрачені.

15. У тих випадках, протиправних смерті або серйозних травм, партнери та діти партнери не мають право на подачу позову до державного суду про відшкодування збитку.

16. Не може претендувати на певні імунітети суду, такі як право не свідчити проти чоловіка.

17. Найближчі родичі проведе контроль за відспівування і поховання домовленостей, а не одностатевих партнерів.

18. Немає SSM пільги, що надаються сім’ям військових, включаючи охорону здоров’я, стоматологічних, житло, допомога в галузі освіти, професійної орієнтації, гарантії іпотечного кредиту, допомога при переселенні, житлові субсидії, з нагоди втрати годувальника, В. А. вигоди.

19. Через DOMA, федеральний уряд заперечує права, захист, переваги та обов’язки одностатевих подружніх пар у всіх федеральних програм, які враховують сімейний стан.

20. Втрати інших державних цивільних позовів, такі як втрата консорціуму, жертва злочину відновлення відшкодування, а внутрішні замовлення стримуючим насильство.

Одностатеві партнери б доцільно, щоб проконсультуватися зі своїми адвокатами проектів правових документів, щоб дублювати багатьох переваг системи можливо, що звичайні подружні пари отримати автоматично. 20 втрачені права вище, це тільки верхівка айсберга плавлення.

Документи, можливо, забажає обговорити зі своїм адвокатом і фінансового консультанта включають в себе:

– Товариство з обмеженою відповідальністю для захисту активів і розподілу
– Тривала Довіреність для Охорони здоров’я
– Співжиття угода
– Спільного виховання угоду
– Простий зробиться
– Будь-яка кількість трестів для додаткового захисту активів

У багатьох штатах, включаючи Флориду, буде належним чином підготовлений визнати угоди співжиття. Ключовим моментом для одностатевих контрактів співжиття, що істотні обгрунтування не може бути для забезпечення сексуального домовленістю. Крім того, секс не може бути запропонована в обмін на гроші або інші фінансові розгляду. Такі угоди є нікчемними в порівнянні з державною політикою.

Кожна ситуація унікальна, але багато з цих угод корисні для чоловіків і жінок подружні пари, а також. Захистити вас ЛГБТ відносини з ТОВ до і навіть після кінця SSM дискримінації.

ЛГБТ і альтернативні сім’ї буде залежати від поєднання Безпечні Пара ТОВ ™ та інші юридичні документи, щоб отримати ще крихітна частина 1300 + юридичні та фінансові пільги для подружніх пар.