завірені копії записів шлюбів Іллінойс

Іллінойс Шлюб звіти містять відомості про відповідне союз двох людей. Маючи легкий доступ до такої інформації, виявиться, буде дуже корисно для тих, хто проводить дослідження про шлюб, пари, які хотіли б зберегти їх шлюб запису під рукою, і для тих, хто хотів би перевірити їх сімейного стану. Штат Іллінойс підтримує запис таких документів, що забезпечує доступність для громадськості.

Життєва поділу записів кожної держави зазвичай підтримує і управляє документами, як шлюб документів. У штаті Іллінойс, проте, Відділ реєстрації актів цивільного стану з Іллінойсу Департамент охорони здоров’я обмежені перевірки того, шлюб був укладений в державі. Хоча файли можуть надаватися з 1962 року до теперішнього часу, цей поділ може перевіряти тільки і не має права видавати завірені копії зазначених документів. Оригінали можуть бути отримані з Іллінойсу обласний архів депозитарію або офісі клерка округу, де шлюб був укладений. Офіс клерка округу також вважається офіційним хранителями записів шлюбів. Це ті, які мають право видавати завірені копії.

Копії документів про шлюб, як правило, отримані для генеалогічних досліджень, в якості вимоги під час занять і цілей перевірки. При проведенні генеалогічних досліджень, шлюбних документів може внести значний внесок у відстеженні історії сім’ї, у пошуках довго, втрачених родичів, і писати біографії. У разі співробітників і здобувачів, цей документ, як правило, включена в якості однієї з вимог, які мають бути представлені одружених співробітників і шукачів. При подачі заяви на різні ідентифікації, страхові поліси, ліцензії, паспорта тощо, шлюб документа може знадобитися компаніями та організаціями в якості допоміжного документа.

Існують різні процеси при запиті для документа через Відділ запису актів цивільного стану та через депозитарій Іллінойс обласний архів. У першому випадку потрібно заявнику поштою заповнену форму заявки, представити лист, який містить такі відомості про подружню пару: ім’я, дату народження, дату та місце укладання шлюбу, а також оплати. Перевірка плата коштує $ 5 у файлі і не підлягає відшкодуванню. У разі, якщо немає ні записів, заяву із зазначенням таких буде видано заявнику. Вона займає близько 4 до 6 тижнів, без урахування терміну поставки, для обробки запиту, який надсилається поштою, і 7 робочих днів для тих, відправлені факсом. Запити через депозитарій обласний архів можна зробити по електронній пошті або по телефону. Заявник повинен додатково мати конкретну інформацію під рукою, щоб допомогти процес пошуку.

Інтернет комерційні сайти пошуку також можуть бути використані в пошуку записів. Це простий у використанні, зручний, і поставляє результати в одну мить. Вам потрібно всього лише заплатити збір у розмірі $ 19,95 за копію, і ви можете вже проводять загальнодержавні, а також загальнонаціональних пошуків. Просто надайте основну інформацію, таку як ім’я людини, і розташування, і всього за кілька хвилин, результат буде відображатися.

Пошук Шлюб звіти тепер можуть бути виконані легко. Це все через зручності нашого онлайн-комерційні сайти пошуку. Якщо ви розглядаєте цю альтернативу, обрати постачальника послуг, який гарантовано буде безпечним і стоїть, що ви будете платити за.