жінок оргазм міфи документа (частина 2)

те, що відчуваю, що оргазм
Більшість жінок описано дві частини оргазму: фізичні та психологічні відчуття. Фізично, багато жінок відчувають приємне скорочень протягом усього їхнього тазової області. Ці скорочення викликані кров повертається до тіла і звуження кровоносних судин знову. Одна жінка розповіла, як ці скорочення, Äúripples задоволення., AU

У той час як фізичні відчуття, здається, чудово, багато жінок, з якими я працював більше уваги приділяли психологічним відчуттям. Відразу ж після оргазму, жінки повідомляють, відчуваючи себе повністю розслабленим і безтурботним, як якби всі напруга в тілі був несподівано звільнений. Вони також говорять про пригнічують почуття спокою. Справді, багато жінок стверджують, що оргазм допомагає їм отримати більш спокійного нічного сну, особливо якщо стрес був втручання в їх сон.

Фізичні відчуття оргазму зазвичай тривають від 10 до 30 секунд. Психологічні відчуття можуть тривати до години або більше, залежно від навколишнього середовища.

те, що ви повинні пам’ятати,
Коли мова йде про жіночі оргазмів, є два типи технічно: вагінальний і кліторальний. Правда, майже всі жіночі оргазми, навіть ті, нібито в результаті виключно з вагінальної стимуляції, відбувається з клітором.

Так що ж це означає для любителів? По-перше, це означає, що якщо ви ще не виявили клітора в собі або в своєму партнерові, то це має бути вашою першою задачею. Друге завдання почати обговорювати які стимуляції клітора працює найкраще. Якщо ви не знаєте зараз, то всі кошти почати експериментувати.

Перш ніж рухатися далі, я повинен відзначити, що пізніші дослідження вказує, що принаймні у деяких жінок як вагінальний і стимуляції клітора необхідно для забезпечення так званого, Äúcomplete, AU оргазму. Майте це на увазі, коли ви читаєте іншої частини книги.

Чому це важче для жінок, щоб досягти оргазму

Для чоловіків, досягнувши оргазму досить проста, є вони з партнером або мастурбації. У той час як більшість чоловіків мають переваг за типами позицій і стимуляції вони користуються, здається, що майже все, що може штовхати їх через край, якщо вони вже знаходяться в стані збудження. З жінками, це трохи по-іншому. У цій статті ми будемо дивитися на чотири причини, чому це може бути важким для жінок до оргазму, ніж чоловіки.

# 1 фізичних причин

Найбільш очевидна причина, чому жінки мають більш важкий час досягнення оргазму є фізичним. Їх сексуальні анатомії побудована інакше, ніж чоловіки, і це має наслідки, коли справа доходить до сексуального задоволення. Для чоловіків, оргазм відносно легко, тому що джерело їх сексуального задоволення статевої член. Пеніс не тільки повністю видимими, але він може бути легко стимулювати. Крім того, рівень збудження людини легше визнають: ерегированного пеніса зазвичай означає, що він готовий до статевий акт і здатні досягати оргазму.

Для жінок, це не так просто.

Як ми вже обговорювали, головний центр задоволення для жінок є клітор, що приблизно такий же розмір, що і пеніс, але які в основному приховані. Частина клітора, який доступний не може бути легко стимулюється пеніс за допомогою звичайних проникнення. Навіть під час мастурбації, жінки повинні часто намагаються різними методами і позицій, перш ніж знайти правильне поєднання призводить до оргазму. Крім того, ознаки збудження жінки може бути не так легко виявити, якщо її партнер не шукаю їх спеціально.

Наслідки цих фізичних відмінностей в тому, що жінки більш важкий шлях подорожувати, коли справа доходить до оргазму. Це не означає, що вони трохи менш здібні досягти оргазму, це просто означає, що вона зазвичай займає трохи більше зусиль і освіти.

# 2 емоційним причин
Одна річ, яку я чув, жінки кажуть мені про чоловіків те, що вони вважають, що чоловіки можуть, Äúget вимкнений, Au з будь-яким і в будь-який час. Це, як правило, у вигляді скарг, тому що жінки відчувають, що вони не в змозі досягти оргазму, що легко.

Хоча це не правда, що чоловіки можуть досягти оргазму без коливань, чоловіки, як правило, не так багато труднощів з оргазмами як жінки. Людина може зустріти дивну жінку в барі, взяти її до своєї машини, займаються сексом на задньому сидінні, навіть не навчання її ім’я, і ​​може мати оргазм. Якщо тільки він не є винятковим коханцем, та, яку він з не так ймовірно, щоб отримати той же виграш від зустрічі. Питання в тому, чому існує така різниця. Відповідь досить проста. Жінки більш схильні відчувати себе ніяково з їх тілами і мають більш важкий час обговорення сексуальних питань, в результаті чого вони не зможуть досягти оргазму з ким попало.