жінки Guide – Як зупинити розлучення

Чи ваш чоловік подав на розлучення, або він збирається? Якщо ви хочете зберегти ваш шлюб, вам необхідно знати, як зупинити розлучення. Швидше за все, що ви знали на деякий час, що відносини в біді, але тепер він знизився до дроту.

Можливо, те, що ви намагалися в надії на зцілення відносин фактично була штовхати його далі. Багато людей не розуміють, що деякі з методів, які здаються найбільш природно спробувати є індикаторами відчаю, що він відмовиться.

Давайте поговоримо про кілька речей, більшість людей намагаються, коли вони дійсно не знаю, як зупинити розлучення:

1) Впевненість у зміні. Це свого роду реакцію колінного ривок які ніколи не повинні бути судимі. Чим старше ми стаємо, тим менше ми в змозі змінити. Мудрий чоловік буде знати, що будь-які спроби зміни тільки зберегти шлюб буде дуже короткостроковій перспективі.

2) “Я тебе люблю” заїжджена пластинка. Я, напевно, не потрібно пояснювати це, ви знаєте, що я маю на увазі. Іноді чим більше людина говорить: “Я тебе люблю” тим більше він свідчить про їх розпачі і внутрішніх сумнівів здоров’я цих відносин була. Чоловіки зазвичай не привертають зневірені жінки з емоційним багажем, а впевненим у собі жінкам зручно з ким вони є.

3) Нескінченний розмова. Деякі жінки намагаються втягнути свого чоловіка в самостійної терапії, де вони нескінченно аналізувати відносини і те, що не так з ним. Крім того, плоский дратівливий чоловіка свого, а й поставити його в оборону, як ніби в бійці, з усім що є його вини. Багато разів ці “бесіди” перетвориться на щойно – бійка.

Не турбуйтеся, якщо ви знаходитесь серед багатьох, хто потрапив у невдачу цих методів, як зупинити розлучення. Ви, безумовно, не самотні. Але вам потрібно «припинити і утримуватися” всіх видів цього лічильника виробничої діяльності.

Подумайте, чому ви двоє притягуються один до одного в першу чергу. Хоча кожен з вас, ймовірно, поклав на вашому кращому “обличчя” на деякий час, ви в значній мірі кожен прийняв одного, як вони були.

Не тільки це, але ви обоє готові йти на компроміс. Після проходить часу, готовність йти на компроміс здається слабшати.

Доброю новиною є те, що якщо ви починаєте показує деякі ознаки компромісу, він зауважує, що він, швидше за все, починають взаємністю.

Якщо є речі, про себе, що ви не відчуваєте себе добре про, розробити план, щоб почати працювати на тих питаннях, так що ви можете бачити себе в більш позитивному світлі. Ваш чоловік виявить, що більш привабливі, ніж дорогий макіяж.

Написати план для внутрішнього “перебудові” і розглянути його щоранку і щоночі. Не забудьте також розглянути подумки, що було згадано вище, як ви йдете з приводу вашого дня і прагнути до поступового, але неухильного поліпшення ваших відносин.

Якщо розлучення не уникнути, дізнатися, як ви можете купити собі якийсь час із затримкою тактику і дати чоловікові шанс, щоб помітити зміни, що прийшли о.