електронна пошта, недоторканність приватного життя і розлучення в Рочестер Хіллз, штат Мічиган; поради як уникнути конфронтації чи бути C

Читання дружина електронної пошти і пошуку інформації, які можуть призвести до розлучення вважався злочином в Рочестер Хіллз, штат Мічиган в Окленді окружну прокуратуру. Стаття LL Brasier у прес Detroit Free, 28 грудня 2010 про це питання.

По-перше, для тих людей, які займаються якоюсь діяльністю або повідомлення будь-якого типу (у тому числі консультації з адвокатом зі шлюборозлучних), з яких ви не хочете їх значущими іншими або членів сім’ї, щоб володіти знаннями ласка, прочитайте наступні поради, щоб уникнути виявлена ​​ваша дружина.

• Якщо ви збираєтеся спілкуватися по електронній пошті, ви повинні переконатися, змінювати паролі для облікового запису, часто і не пишіть пароль прямо в будь-якому місці, що ваш чоловік має доступ.
• Це не дуже хороша ідея відправити небудь негативне про вашій дружині чи ділом на Facebook або інші соціальні сайти з багатьох причин. Однією з причин є те, що, якщо ви залишити коментар, а потім хтось, що ваш чоловік має в якості “друга” в свого облікового запису Facebook робить коментар про ваш коментар тоді, що буде розміщувати як на (або колишнього чоловіка) сторінки вашого чоловіка Facebook.
• Крім того, не дуже гарна ідея, щоб текст, кого ви не хочете, щоб ваш чоловік знає, що ви зв’яжетеся, сфотографувати на телефон будь-якої діяльності, що ви не хочете, щоб ваш чоловік, щоб побачити або навіть подзвонити кому-небудь, що ви не хочете, Ваш чоловік знати, що ви зв’язалися. Люди часто залишають своїх мобільних пристроїв зв’язку навколо, де їх чоловік або істотний інший може мати доступ до нього, і це дуже легко побачити, які цифри були названі останнім часом і подзвонити по будь-якому, які здаються підозрілими.

Що стосується справи вище, я не можу сказати вам, як часто в моїй практиці за останні чотирнадцять років, що я чув одного одруженої людини, що читає свого чоловіка електронної пошти, соціальних мереж, мобільних телефонів або навіть свою пошту після підозрюючи, що у них були справу. У цьому випадку, чоловік підтвердив, що його підозри в невірності були правдою після прочитання його дружини електронної пошти, що сприяли загибелі їх відносини, як і його дружина подала на розлучення після цього інциденту, хоча вона була сторона, винна у роман.

На жаль, він звернувся з цим питанням один крок вперед і “опублікував” Лист до батька дитини його дружини, тому що людина, з яким у неї був роман, як повідомляється, побив її перед цією дитиною. Минає на інформацію третій особі, ймовірно, що викликало прокурор навіть розглядати його зарядки. Якби це був просто випадок читання електронної пошти і перед його дружиною, тобто насправді не так, що це повинно було бути обвинувачення проти нього.

Як можна помітити, все ще здається трохи смішним прокурором, щоб звинуватити його в скоєнні злочину, так як обидва жили разом в той час, вони обидва використовували ноутбук, який він використовував, щоб отримати доступ до свого облікового запису електронної пошти, а дружина мабуть залишив її паролі для різних облікових записів у неохоронюваної ноутбук поряд з комп’ютером. Крім того, мабуть прокурор пред’явив йому звинувачення в “злому Статут», яка, здається, не пов’язаним з внутрішнім відносинам.

У статті вказується, що 45% випадків розлучення з участю певного стеження та збір електронній пошті, мій досвід приводить мене до думки, що він набагато вище. Спокуса, коли у когось є підозра позашлюбні діяльності підглядати в цілому або зокрема для доступу до електронної пошти або Facebook-за їх значного інших, просто занадто великий, особливо там, де людина знає пароль або пароль записаний в доступному місці . Зарядка цієї людини в скоєнні злочину, дійсно відкриває масивну банку з хробаками, що слід залишити закритими. Скільки людей, які пройшли через розлучення або в даний час переживає розлучення, де цей тип інформації був використаний проти них будуть зв’язавшись прокурора в цій точці і де ж вона провести межу?

Нарешті, якщо прокурор починає переслідування подібних випадках, тобто буде дуже багато людей, які технічно порушення закону, коли вони отримують доступ до електронної пошти або на мобільний телефон свого чоловіка, можливо, навіть у випадкових або відносно безневинних випадках. Наприклад, ваш чоловік залишає свій телефон вдома відкриті для його фотоальбомі і ви дивитеся через альбом очікував побачити деякі хороші фотографії ваших дітей, але замість цього ви стикаєтеся з ним позує з жінкою, що ви не знаєте. Чи робить це вас винним у скоєнні злочину?

Тим не менш, це має бути пересторогою для тих, хто розглядає спроби підтвердити їх найгірші побоювання про свою дружину на доступ до їх облікового запису електронної пошти або мобільного телефону. Є й інші способи отримання інформації, яка може підтвердити або спростувати ці побоювання зради з боку чоловіка, які не повинні привести до можливих хитрості місцевим прокурором. Нарешті, якщо ви знайдете таку інформацію, то ви не повинні надавати її будь-кому, крім вашого розлучення або сімейне право адвокат в Мічигані. Якщо ви звинувачується в скоєнні злочину це може призвести до своїх витрат деякий час у в’язниці, поки не внести заставу, непотрібне приниження і витрати на захист звинувачення, навіть якщо журі чи факті Finder в кінцевому рахунку знаходить ви не винні.

Я не рекомендую, хто мають справу, проте, здається, дурний, щоб відкрити себе до цього легкому впливу за допомогою мобільного телефону для будь-якого з вищевказаних видів діяльності. Подумайте гарненько, перш ніж вступати в цей вид діяльності так чи інакше, тому що радість можна отримати від нього може бути короткою і тривала збиток, який це може призвести, якщо може бути виявлений величезний і непоправної. У Рочестер Хіллз, штат Мічиган здається, що доступ до вашої дружини електронній пошті або навіть свій мобільний телефон може не тільки привести до розлучення, але і до кримінальної відповідальності.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ця інформація призначена для загального застосування, включаючи відповіді на питання, розміщені на Ask Кемероном. Він не призначений, щоб бути використана в якості юридичної консультації. Ця інформація, можливо, не були оновлені з урахуванням наступних змін в законі, якщо такі є. Ваша конкретних фактів і обставин, і будь-які зміни в законі, повинні бути розглянуті для визначення відповідних юридичних консультацій. Завжди консультуйтеся з компетентним адвокатом, ліцензованих у вашій державі, обговорити вашу особливу ситуацію. Дана інформація не призначена для створення, отримання і вона не становить, між адвокатом і клієнтом відносини між вами і Байерс & Goulding, PLC і / або Камерон С. Goulding. Будь ласка, не надсилайте нам інформацію які ви вважаєте конфіденційними, без попереднього отримання:
1. Письмова заява від нас, що ми представляємо Вам (“утримання листа») і
2. Дозвіл від Байерс & Goulding, ПЛК або Камерон С. Goulding забезпечити
Конфіденційна інформація для нас, що відносяться до конкретного питання.
Ця інформація не гарантує достовірність, повноту і відповідний сучасним вимогам. Не слід покладатися або розглядатися як юридичний рада. Ви не повинні діяти або обирати не діяти засновані на цій інформації без шукає професійного адвоката. Байерс & Goulding, PLC має свій офіс, розташований в Оберн Хіллз, штат Мічиган. Ми не хочемо представляти будь-кого у будь-якому стані, в якому ця інформація не може дотримуватися всіх законів і етичні норми, або представляти будь-кого щодо юридичних питань, пов’язаних із законодавством будь-якої держави або країни, в якій наші юристи вхід заборонено до юридичної практики.