другий медовий місяць на вул. Томас

Ей, пам’ятайте, що медовий місяць ви і ваш новий чоловік взяв ох як багато років тому? Хіба це не чудово? Романтики? Прогулянки на пляжі? Поцілунки під місяцем?

Тепер, якщо ви думаєте: “Так, це були дні”, то ви і ваш улюблений повинні для другий медовий місяць. Це вірно, другий медовий місяць. Хто сказав, що романтика і спонтанності повинен піти тільки тому, що ви були одружені на деякий час. Наречені не монополізувати ринок на романтику, ви знаєте.

Отже, тепер, коли ви тепле до ідеї другий медовий місяць, прийшов час вибрати місце. Давайте подивимося, де ж це може бути? Тепер, якщо ви до рульової упаковки діти і зліт у Великий каньйон, зупиніться прямо там. Це не сімейний відпочинок. Це другий медовий місяць, і одне неофіційне правило другий медовий місяць НІ ДІТЕЙ! Хоча в цьому немає нічого поганого з дітьми. І ваш, ймовірно, милі і чарівні, особливо в їх маленькій піжамі футбол. Але, милі, чарівні і футбольними піжами не належить на медовий місяць. Вони належать вдома з бабусею і дідусем.

Одному місці ви могли б розглянути для вашої другий медовий місяць, ймовірно, один Ви і сім’я не розглядатиме для сімейного відпочинку, що робить його ще більш досконалим для вашого медового місяця. Чи можу я запропонувати Сент-Томас, один з американських Віргінських островах.

Ну, звичайно, будучи острови, Сент-Томас не може не бути романтичне місце для відпочинку для вашої другий медовий місяць. І, якщо ви хочете, щоб побалувати себе, ви могли б розглянути відпочинок в одному з прекрасних курортів Spa на острові Сент-Томас. Нижче кілька курорт курортів увагу:

Wyndham Sugar Bay Resort & Spa
340-777-7100

Нагородами Wyndham є одним з найпопулярніших все включено Сент-Томас “Спас курорту. Що все включено на увазі? Це означає, що багато необхідні зручності є в одному пакеті, що зазвичай допомагає скоротити витрати. Такі зручності, як:

* Всі страви і закуски

* Всі напої – лікер, включаючи премії та домашнє вино

* Усі заходи, відпочинок, розваги та безмоторні водні види спорту, який включає в себе теніс, баскетбол, пляжний волейбол, віндсерфінг, каяки і підводного плавання.

* Доступ до фітнес-центру

* Чи не податки і чайові – це вірно, ніяких чайових потрібно.

Існує додатковий пакет спа для тих, хто бажає скористатися спа-центром.

The Ritz-Carlton, вул. Томас
340-775-3333

Ще один чудовий курорт на острові Сент-Томас Ritz-Carlton, переживає $ 40 млн оновлення та розширення проекту, який буде завершено в грудні 2006 року. The Ritz-Carlton розташований на 30-акрів з видом на воду і білих піщаних пляжів східного краю Сент-Томас.

Тих, хто збирається на другий медовий місяць могли б бути зацікавлені в їх “Знову пакет”, який включає в себе океан номери, щоденний сніданок на двох, і одна на півдня Леді Lynsey вітрило для двох гостей за весь період проживання.

Незалежно від того, де ви проживаєте на острові Сент-Томас, дійсно наважуєтеся і досліджувати прекрасні пляжі що Сент-Томас може запропонувати. У той час як ваш курорт, ймовірно, має власний пляж, ви повинні скористатися можливістю і вивчити всі інші громадські пляжі, а також.

Coki точки

Невеликий, але популярний пляж зі спокійними водами. Coki Точка відмінно підходить для човна, водні лижі, дайвінг і плавання з маскою, з пляжем місці оренди обладнання.

Magens Bay

Дуже популярний пляж, часто сприймається як кращий пляж у всіх Св. Фоми. Ви повинні заплатити за свою популярність, однако. Існує невеликий внесок. Ще одне місце для вітрильного спорту, підводного плавання і каякінгу.

таємні гавані

Цікавитесь дайвінгом? Тоді вирушайте до секретної гавані, яка вважається ідеальним для дайвінгу. Оренда магазину спорядження місці може допомогти вам з обладнанням.

Ліндквіст пляжі

Нерозвиненість пляж без оренди спорядження або продуктів харчування варто. Якщо ви хочете, щоб піти від комерційних пляжів, це місце.

Скрізь, де ви зупинилися, або пляжі ви відвідуєте, буде потрібно час, щоб розслабитися і знайти один одного. Хто знає, може бути, ви вирішили оновити свої клятви в той же час. Значить, ви потім піде на третій медовий місяць? Хм, добре, є ідея.