допомогти зберегти шлюб-зберіться

Вам потрібно буде отримати акт разом, щоб допомогти зберегти ваш шлюб від розпаду. Ви ж не хочете, щоб сидіти і дивитися як дорогоцінні падіння шлюб один від одного, шлюб, який повинен був бути дуже важливим для вас в той чи інший момент. Це дуже несамовиті дивитися гідний шлюб рушитися і дві людини починають віддалятися один від одного і їх шляхи розійшлися. Якщо ви дійсно не хочете, щоб це трапилося з вами, то ви повинні тягнути будемо разом і допомагають зберегти шлюб.

Перший крок, щоб прийняти це, щоб зробити крок назад і перевести дух, відпочити від цієї проблеми. Ви можете легко отримати занадто схвильований і не бути в змозі ясно мислити. Витратьте деякий час, щоб охолонути, і ви будете мати більш чітке розуму планувати, що робити. Це просто, як, будучи дитиною в школі, коли ви сказали, рахувати до 10 і охолонути. Отримати свій темперамент під контроль в першу чергу.

Якщо щось говорить вашим “майже відмінно”, що зводить тебе з розуму, просто потрібно якийсь час, щоб охолонути, перш ніж відповісти, з верхньої частини вашого розуму. Нехай ваш гнів втечу Ви і отримати контроль над мисленням. Після того як ви можете відпустити гнів ви можете спілкуватися краще і зробити наступний крок, щоб допомогти зберегти ваш шлюб.

Коли ви перемогли гнів, ніж ви повинні дивитися на те, що дійсно відбувається. При цьому переконаєтеся, що ви дивитеся на речі з різних точок зору. Погляньте на картину в цілому. Все може виглядати похмуро, де ви стоїте, але коли ви крок назад і поглянути на всю ситуацію під новим кутом зору це може виглядати не так погано. Там дійсно може бути просте рішення, щоб допомогти зберегти ваш шлюб. Подивившись на це з точки зору стороннього або з точки зору того, кого любиш, ви можете дізнатися, як краще шлюбу вийшла з-під контролю і кращого способу, щоб допомогти зберегти шлюб.

Йдемо далі і сміятися над ситуаціями, які, здається, смішно. Ви можете насправді знайти деякий гумор, як деякі дрібниці був роздутий. У багатьох ситуаціях в житті, ви будете оглядатися назад і сміятися. Ви могли б також сміятися, що ви можете з вашого шлюбу і не приймають себе цілком серйозно весь час. Чи не зробити світло сумна ситуація, але багато грубі періоди в житті буде виглядати смішним, як тільки ви подивіться на них. Маленькі речі іноді дійсно здається, перерости під контролю, і це важко, щоб цього не відбувалося. Але це не означає, що ви не знайдете гумору в дрібниці, які здавалися такими дурними, як вони вийшли з-під контролю.

Після того як ви налагодили ваші відносини і бачив речі з нової точки зору, ніж ви можете віддихатися і рухатися далі. Як тільки ви побачите, що проблеми шлюбу ви були з може бути розбита на дрібніші керовані фрагменти ви зрозумієте, що це не так погано, як здавалося, і є допомога, щоб зберегти шлюб. Тепер ви можете отримати речі в потрібне русло.

Залишилося тільки знайти спосіб, щоб поліпшити ситуацію. Якщо ви були тим, хто розлютився легко у шлюбі або несуть відповідальність за дрібниці, які отримують роздутий, ніж ви повинні змінити те, що ви робите. Після того як ви поліпшити спосіб ситуаціях обробляються, ніж речі, як правило встане на свої місця, і це допоможе зберегти ваш шлюб. Ви і ваш чоловік заслуговують того, щоб дати йому спробувати, так що ви обидва можете залишитися разом.