допомогти для пар прямуючи до розлучення

Багато людей знаходяться в пошуках способів зберегти шлюб. Коли ви натиснете важко патч у вашому шлюбі це легко почати серйозно розглянути розлучення. Багато людей роблять це, не даючи рішення думки якого він заслуговує. Якщо ви не готові викорінити вашого життя і жаль ризику почуття, ви повинні працювати над відновленням зв’язку, що ви і ваш чоловік частку так що ви можете зробити шлюб навіть сильніше, ніж коли б то не було.

Один із способів, щоб зберегти шлюб, що багато пар виходять, щоб просто витрачати більше один-на-один раз разом. Якщо пара дрейфує один від одного і кожен з них починають переслідувати свої власні інтереси, це неминуче, що відносини почнуть валитися. Ви не можете побудувати сильну, здорову зв’язок, якщо ви двоє не обміну досвідом. Ви повинні планувати на деякий час разом, що не включає в себе всіх, крім вас двох. Якщо у вас є діти і ви стурбовані вартістю або зручність по догляду за дитиною, поставити щодо няні або плануєте деякий час, щоб зосередитися на одному іншому Після того як діти лягли спати. Ви повинні зробити це пріоритетом, якщо ви серйозно ставитеся до економії ве relationship.you ‘також повинні бути віддані ідеям досягнення більшого розуміння того, що ваш чоловік відчуває. Це просто, щоб зайняти оборонну позицію, коли ви зіткнулися з проблемами сімейного та що зазвичай призводить до атаки кожного з подружжя інший і не даючи велику вагу, що вони відчувають. Що ваш чоловік відчуває себе так само важливо, як те, що ви відчуваєте. Ви ніколи не повинні випустити з уваги, що. Їм потрібно, і хочуть, щоб їхні почуття бути підтверджено, так що переконаєтеся, що ви слухаєте їх, коли вони хотіли б висловити, що вони відчувають. Ви також повинні мати можливість зробити це, так дайте один одному шанс, щоб висловити.

Ось кілька порад, щоб допомогти:
1. Поважати один одного – І чоловік, і дружина мають рівні права і повинні намагатися задовольнити потреби один одного. Ніхто не може бути краще або гірше, ніж інший. Ми повинні прийняти “Я відкритий для вирішення конфлікту з любов’ю” відносини.

2.communicate, спілкуватися, спілкуватися
З хорошими комунікативними навичками, пари рідко доводиться шукати способи зберегти шлюб. Вони кажуть речі, але все ж поважати один одного “Космос”. Ниття не спілкування. Ваш партнер буде просто закрити вам.

3.renew ваших обітниць
Щороку на ювілей, оновити вашу прихильність вашого весілля обіти і нагадувати один одному зі стовпів ваші відносини.