допомогти для вашого шлюбу – перетворити її з хо-гул на гарячу now_

Робота, економіка, діти, векселів, зобов’язань, тиску сім’ї, справами – список можна продовжувати і продовжувати. Чи варто дивуватися, що вам потрібна допомога для вашого шлюбу? Швидше за все, що з усіма обов’язками і тисків ви перебуваєте під, ваші відносини скотився в небезпечній близькості від нижньої частини списку пріоритетів. Тепер, якщо ви не ставите на гальма, ваш шлюб сам по собі може ковзати від Вашого списку повністю.

Ось те, що не тільки забезпечить допомогу для вашого шлюбу, але і стане його назад від хо-гул до гарячого. Давайте почнемо грати варіант популярної телегри – наречені гри. Не впевнений, що якщо ви хочете грати? Гаразд, просто відповісти на перше питання. Що дешевше, адвокат розлучення або няня? Правильно! Няня це набагато дешевше, ніж адвокат зі шлюборозлучних процесів.

Тепер ви готові грати? Так, ви можете відчувати себе трохи нерозумно на перший, але, агов, ви воліли б відчувати себе трохи незручності або ви віддаєте перевагу стикаються судді небудь до суду зі шлюборозлучних справ?

Хороший вибір!

Тепер у нас є, що з До речі, давайте встановимо сцену. Ви можете принести нянею, і ви можете піти в мотелі або готелі, якщо ви можете собі це дозволити, або Ви можете відправити дітей геть до другу чи родичу на ніч.

По-перше, відключіть телефон, вимкніть телевізор і усунути будь-які інші відволікаючі ви можете мати й голову в вашу спальню, потрапити на ліжку і освоїтися. Кожен з вас отримує стопку чистого паперу і маркером. Прочитайте питання, запишіть ваша відповідь та обміну документів. Не говори. Просто мовчки взяти до відома відповіді.

Зрозумів? Добре, давайте грати.

Питання № 1 – Те, що я люблю найбільше про вас is___
Питання № 2 – Те, що я найменше подобається вам ___
Питання № 3 – наряд я найбільше хотів би бачити вас в цей ___
Питання № 4 – В останній раз ми займалися любов’ю, тому що ми обидва хотіли, а не тільки умиротворення іншої особи або тому що “це було те, що час” був ____
Питання № 5 – я думаю, що ти найсексуальніша, коли ___
Питання № 6 – Коли ми займалися любов’ю, три речі, які я найбільше подобається, що ти робиш для мене є ___
Питання № 7 – з цих трьох речей, коли ми займаємося любов’ю сьогодні ввечері, я дійсно хочу, щоб ти ___

Вітаємо і спасибі за гру! Ваш приз? Ви дізналися новий спосіб, щоб допомогти вашому шлюбу. Якщо ви грали в цю гру чесно, відбивається на відповідях вашого партнера дали і діяв на них, швидше за все, ви скоро будете готові до іншої грі веселощів і ночі, що також буде надавати допомогу для вашого шлюбу. І перш ніж ви це знаєте, ваш шлюб буде в черговий раз наречений гарячим.