допомагав одному через розлучення

Один з найбільш хворобливих переживань батько може терпіти це розлучення. Так, чоловіки боляче, як жінки, хоча він завжди вважав, що жінки є тільки нещасні жертви. Багато чоловіків переживають розлучення також відчувають самотність, тривога, розчарування і депресію. Там можуть бути почуття гніву, зради і неприйняття їх скоро, щоб бути колишньою дружиною, але, будучи в сім’ї одна річ, яку вони, звичайно, сумую. І найбільше, татусі переживають розлучення часто пропускають, що живуть з дітьми, які зазвичай залишаються з мамою. Розлучення ставки знаходяться на рекордно високою, і це загальне мати розлучена мама або тато в нашому колі друзів.

Якщо у вас є цей друг, як ти можеш бути більш сприятливою? Як можна йти про допомогу одному через процес позитивно? Ви знаєте, як не брати нічию сторону, але все ще бути там для ваших ним? На ранніх стадіях розставання або розлучення, ваш друг буде проходити через різні стадії горя. Він, звичайно, боляче, і немає нічого більше, що він хотів би робити, ніж говорити. На відміну від жінок, чоловіки зазвичай не виражають свої почуття і емоції. Але тоді, розлучення є надзвичайно емоційним період. Проведіть час з ним у режимі прослуховування-просто дозволити йому говорити або висловити свої почуття, навіть плакати.

Люди народжуються з нахилом, щоб вирішити проблему під рукою, але ви не зможете вирішити розпаду шлюбу ваших друзів. Завжди ставте на увазі, що ви не є ні його адвокат, ні його терапевта. Уникайте давати прямі думки та поради, всякий раз, коли ви відчуваєте бажання це зробити, перевірити себе. Ваш друг вже насилу-і там буде більше важкий час. Судовий процес розлучення може призвести або до жалю чи болю. Критичні моменти, такі як дні народження дітей, ювілеї або святах може бути особливо жорстким. Було б великою допомогою, якщо ви могли б відвідати або бути зі своїм другом в ці дні.

У ході бесід, іноді ми можемо захопитися, допомагаючи один. Правда, у нього є багато емоційних проблем на даний момент, але це не означає, що ви можете призначати відповіді на свої проблеми. Ви не є кваліфікованим терапевтом, так що не намагайтеся бути один. Ви можете, однак, рекомендувати ресурсів, таких, як його Програма допомоги співробітникам на роботі, або хороших книг про виживання розлучення. Якщо у нього є важко впоратися самотужки, ви можете направляти його на хорошого адвоката розлучення, отримання його до церкви чи шукає компетентних психологічна допомога, коли це необхідно. Це нормально для людини, переживає розлучення відкликати або ізолювати себе від сім’ї і друзів.

Знайдіть способи, щоб витягнути його з будинку самостійно вибрати одне з його улюблених занять і насолоджуватися ним разом. Відпочинок на природі, довго безцільної їзди кудись, або риболовля всі чудові ідеї. Навіть просто тривала прогулянка є хорошим способом, щоб один зі свого кокона жалості до себе. Нездоровий милиці, як алкоголь і зловживання відпускаються за рецептом ліків, є загальними для чоловіків переживають розлучення. Будьте пильні і стежте за знаками, що він може звернутися до цих милицях. Допоможіть йому впоратися у здоровому способі, що не припускає надмірне вживання алкоголю і таблеток. З кращих спонукань друзі мають найкращі наміри, якщо вони ввести єдину жінок і їх один переживає розлучення.

Чи не відмінна ідея, проте. Переїзд в нову відносини можуть тільки викликають проблеми для своїх дітей, і вона не допоможе йому прийти в себе від втраченої любові. Бути там для одного через розлучення є важливим, але у вас є життя і зобов’язань, а також. Не дозволяйте вашої власної сім’ї або на роботі страждають – тримати все в рівновазі, і ви будете мати більше можливостей, щоб допомогти йому. Ваша підтримка в цей час має неоціненне значення, допомагаючи йому успішно впоратися.