для подружок нареченої

Коли ми говоримо про весіллях, Молодший Подружки нареченої Дону, АОТ завжди приходять на наш погляд. Саме тому більшість із нас не знає, що роль подружок нареченої в тому, як вона буде одягнений і де вона буде розміщена. Але перш ніж говорити про ці речі, розглянемо спочатку, хто може бути можливо для подружок нареченої у вашій весілля.

Якщо ви плануєте мати Молодший Подружки нареченої у вашій весілля, ви повинні вибрати дівчаток, які 7-14 років. Це може бути дівчина з нареченої, нареченого або AOS, AOS сім’єю або друзями. Тепер, давайте обговоримо роль і в наряді Молодший Подружки нареченої.

Перед весіллям день, Є багато передвесільних заходів, які відбуватимуться. Молодший Подружки нареченої повинні допомогти в плануванні весільні душі. Так як вона ще не досяг повноліття, вона повинна брати участь у заходах, які підходять для своєї вікової групи і що її батьки схвалюють. Підготовка їжі, ігри і прикраси у залі включені в її ролі. Вона також допоможе з пост-учасник вимитися. Якщо там, AOS дівич-вечора, який підходить для неї, вона може бути присутнім. Її присутність на всіх з репетицій також необхідно.

У день весілля, Молодший Подружки нареченої повинні бути в строк і готова до фотографії, які будуть прийняті. Вона повинна допомогти в наданні програми для гостей і знати своє місце під час церемонії, процесії і канікулярний. Вона може бути покладена відповідальність за конфетті і гостьова книга. Вона буде на ресепшн, і вона може танцювати у танці весільний з молодшим нареченого або її батька, якщо немає додаткової нареченого.

Що вона повинна носити? Як для подружок нареченої, очікується, вона також носити формальний плаття, якщо воно, AOS формальної весілля. Її сукня має слідувати дрес-коду нареченої. Батьки для подружок нареченої повинні платити за її сукня якщо наречена не в змозі платити за це. Будемо сподіватися, що наречена буде тримати всіх, AOS бюджет на увазі і виберіть дешеві Плаття для подружок нареченої, особливо якщо її батьки платять за це. Її сукня має мати ремені і повинні відрізнятися від подружок нареченої. Слід, однак, погоджувати один з одним подружки нареченої і квітка дівчинки. Шия повинна бути скромною. Якщо колір з подружок нареченої, АТ сукні зеленого кольору, вона може носити щось в тіні зеленої, теж. Вона та її батьки повинні розглянути плаття дівчини квітки і подружки нареченої, перш ніж купувати молодших плаття нареченої або плаття. Вона не зобов’язані носити туфлі на високих підборах. Перш, ніж купити що-небудь для неї вбрання, наречена, слід ознайомитися для її схвалення.