два види шлюбів. який з них ваш

З усіх одружених людей в нашому світі, який відсоток з них ти думаєш, щасливі у шлюбі?

Тут, в Америці, ми знаємо, що говорить статистика розлучень коливається на рівні 50%. Таким чином, це означає, що половина одружених людей блаженно щасливі, а інша половина розлучаються, щоб вони могли піти отримати нового партнера і приєднатися до іншої половини, хто блаженно щасливі?

Нету! Не на довго постріл.

Тепер, у нас немає легкодоступних статистика, яка дає нам відсоток щасливо одружений проти нещастю одружені люди … так що ми дамо нашим особистим досвідом говорять самі за себе. Дуже мало людей, яких ви чи я знаю, знаходяться в по-справжньому щасливим, ласкава, захоплюючі, і сексуальні відносини шлюбом. Ви і я знаю дуже мало людей, які мають вигляд шлюбу, що кожна подружня людина хоче мати.

Все це займає всього кілька хвилин, щоб через пару годин з сімейною парою, і ви можете “бачити”, що вони не щасливі у шлюбі. Так, вони перебувають у шлюбі … А може бути, вони навіть ввічливі, доброзичливі, і громадянське один з одним … Але ясно, що немає ніякої пристрасті, цедру, або довічне їх відносин.

Тобто, половина одружених людей розлучаються … в той час як більшість інших є “розборках” … або вони “приймає” … для безлічі причин … в той час як деякі з них насправді насолоджуються справді задоволення, виконуючи, захоплюючі відносини зі своїм чоловіком.

Добре, ось що я думаю (виходячи з моїх спостережень вийшла заміж за американського людей з великою кількістю міжнародних шлюбів посипати а):

• Тільки близько 5% населення вирішить створити справжнє щастя відносини.

Так само, як:

• Тільки близько 5% населення воліє жити життям, наповненим мета, зміст і значення.
• Тільки близько 5% населення вирішить створити справжнє фінансове багатство.
• Тільки близько 5% населення вибирає створення потрібним, тоноване, обробка, здорове тіло.
• Тільки близько 5% населення вибирає створення істинного ментального та емоційного благополуччя і стійкості.
• Тільки близько 5% населення вибирає по-справжньому виконувати свої духовні цінності і переконання.

(Примітка: я насмілюся сказати, що, коли ви спробуєте поставити на відсотки населення, які навмисно зробити кращий вибір в кожній з цих важливих сферах життя … так що у них є справжній успіх у всіх сферах свого життя, я припускаю відсоток навіть менше, ніж 5%. Але, для простоти, а йти з 95/5 пропорції).

Інші 95% всі знаємо, що вони повинні робити більш правильний вибір … Вони всі знають, що те, що вони роблять у цих важливих сферах їх життя відрізняється від того, що вони повинні робити … Вони всі знають, що те, що вони роблять, не працює дуже добре для них … але вони не хочуть або не досить дисципліновані, щоб вчитися і змінюватися.

Отже, за моїми оцінками, лише близько 5% населення “отримує” насолоджуватися “хорошого життя” в той час як близько 95% “отримує” страждати “не є хорошою життя”.

Чому нещасні 95% роблять це … особливо, коли всі вони хочуть бути схожими на 5% щасливі … і особливо, особливо, коли це найважче бути нещасною в 95%?

Зокрема, як щодо вас? Оскільки у вас є контроль над якої групи ви в … чому ти не в щасливі 5% групи, а не нещасними 95% групи?

Ну, якщо ми всі будемо чесні самі з собою, вона зводиться до негативним емоціям чи іншого роду і не корисні відносини, які ми даємо в мить за миттю … і ті моменти перетворити в життя!
Це “простіше” … в той момент … просто злитися і сердитися на свого чоловіка за те, що ви хочете відрізнялася між вами і ними … і це “важче” … в той момент … вирішити щоб дізнатися, як зробити по-іншому … і довести до кінця те, що ви дізнаєтеся … так що ви і ваш чоловік позитивно надихнув до щасливого, що задовольняють відносин.

Єдина проблема, з моменту закінчилася з того, що не легше. Це насправді важче на вас продовжувати жити і діяти з дня на день на один набір негативних емоцій і не корисних відносин за іншим. Нещастя і незадоволеність все це решітки на вас і дратує саму суть вашого істоти … І це ще не щастя.

Але, як тільки людина вирішує і диктує собі, що негативні емоції і не корисно відносини не збираються виключати моменти їх життя … і вони дисциплінують себе, щоб дізнатися, як створити успіху у своєму житті від людей, які вже зробили це … і вони починають робити все правильні речі, які приведуть до успіху вони бажають … спокійною світу, довіри і щастя осідає над ними … Нарешті, вони на правильному шляху з їх життям … і що “почуває себе” хорошим !

Ваші подружні відносини стануть тільки те, що ви хочете його бачити, коли ви вирішили дізнатися, що вам потрібно навчитися розробник за вибором робити те, що ви дізналися. До цього не сталося, ви і ваш чоловік буде продовжувати мати стосунки, яка йде тим більше в напрямку це триває в той час як зараз.

Copyright 2010, стаття по Калле Зорро