гроші і шлюб

Всупереч поширеній думці, любов до грошей не є коренем усіх зол, відсутність грошей. Це питання є одним з основних завдань більшість подружніх пар сьогодні. Вірте чи ні, вісімдесят відсотків розлучень є результатом розбіжностей з приводу грошей. Хоча гроші і шлюб не може бути хорошим теми для розмови разом, справа в тому, – шлюб не може тривати без грошей, а гроші, на щастя чи на жаль, цілком може існувати сама по собі.

Нижче наведено поради, щоб поліпшити шлюб особливо коли гроші і фінанси беруть участь.

Пізнати один одного стилів витрат

Пара складається з двох осіб з різною любить, не любить і перевагами, з різними фінансовими способу життя – наприклад, один великий марнотрат, а інший мот, одне імпульсивна покупця, а інший любить, щоб все обдумати, один воліє мати справу з грошовими справами зараз, поки інший хоче думати про це протягом ночі. Ці відмінності можуть призвести до тертя і бійки, якщо невідповідність не буде належним чином вирішені.

Краще всього, якщо пара знаходить позитивні і творчі способи, щоб використовувати один одного унікальних стилів, щоб служити інтересам шлюбу, а також їх банківські рахунки. Різні не повинно означати конфлікт і зіткнення методів у збереженні і витрачають.

Відмінності різні підходи до проблем і можливостей для вирішення цих проблем і використанні цих можливостей в найвигіднішому світлі.

Витратьте на значення

Пари повинні витрачати час і зусилля, щоб дізнатися значення, які вони хотіли б пріоритети. Такі цінності, як фінансова стабільність, спілкування, свободу від боргу і т.д. Ось кілька прикладів. Партнери повинні визначити ці значення і визначити, які є найбільш цінними для них.

Обмін подробиці один про одного фінансові можливості і incapabilities має важливе значення.

Важливо, щоб пари взаємно домовитися про те, що саме вони хочуть зосередитися на, а звідти вирішити, як краще служити один одному емоційні бажання і фінансових потреб.

Є дати, обговоримо

Грошові питання під час дат раніше ні-ні. Але тепер, обговорювати грошові питання під час дат є практичним і мудре рішення. Це “без надмірностей” способом підтримки чесності та прозорості. Конфлікти можуть або не можуть уникати під час цих обговорень. Важливо те, що розбіжності не повинні в будь-якому випадку бути домінуючим фактором у ваших стосунках.

Обговорення про поділ фінансової відповідальності. Вирішіть, скільки ви повинні витрачати і на тему «Що, що і як”. Це може бути відмінний спосіб для врегулювання розбіжностей, якщо такі є, і навіть може поліпшити стосунки пари, особливо після кожного з’ясував, наскільки відкриті інші були б в обігу фінансів.

Розділяй і володарюй

Партнери повинні розподілити фінансову відповідальність один на одного. Їхні рішення повинні бути засновані більше на один одного можливостей, засобів та інтересів, ніж на застарілих стереотипах за ознакою статі. Людина повинна була принести “додому бекон”, і жінка була залишитися в будинку, щоб піклуватися про дітей. Цей сценарій може або не може працювати в цей день і віку, якщо пара не знаходить Це особливий стиль насправді краще для них. Важливо те, що унікальність пари просвічує і фінансовий спосіб життя вони приймають рішення про найкраще працює на користь своєї сім’ї.

Надіслати будь-які події, особливо фінансових один з одним, а також переконатися, що важливі рішення обговорюються і взаємно узгоджені з інтересами один одного на увазі.

План його то витратити

Є пари, які планують, що вони витрачають тобто бюджет. Є також пари, які проводять, а потім планують пізніше. Колишній переважніше, ніж останнє. Хоча він може відчувати себе трохи стримуючим, значення перспективне планування дозволяє парам знати, що їм потрібно більше, ніж вони хочуть. Планування також підвищує творчі пари, як це змушує їх думати про новаторських і часто більш ефективні способи для покриття витрат, які вони мають. Планування також збільшує шанс врятувати і зменшує витрати. Це забезпечує їх довгострокове користування у своєму фінансовому майбутньому.

Гроші і шлюб не повинен бути джерелом конфлікту, якщо пари не роблять це так. Все що потрібно це чесність, відкритість і щиру повагу до можливості один одного, щоб заробити гроші і шлюб роботи. І якщо пари шкода, що це так, це буде.