в любові і шлюбі, це прості речі, які мають значення

Двадцять п’ять років досліджень про успішну кохання та шлюбу навчив нас багатьом речам, але в першу чергу – ніяка любов не розквітла або був стійким, не роблячи великі речі не мають значення, поки ваші відносини не освоїв мистецтво “прості речі”. того, щоб робити прості речі день в день, у ваших стосунках з іншою людиною якого ви любите претендує на повноту.

Занадто часто в житті, люди роблять припущення про любов і відносинах, які не витримують під пильною увагою -, які не підтримуються наявними доказами. Отже, які ж факти?

Одна з великих помилок усіх часів про любов і відносинах це – просто робити “великі” речі, і все буде добре. А що робити великі речі включають? Для початку список включає в себе “, несучими фінансову стабільність у ваших відносинах”, “бути в любові, що всі питання”, “має хорошу роботу і будинок в передмісті”, і так далі. Але насправді, ці “великі речі” важливі, але вони є лише побічним продуктом “робити прості речі.” Ось те, що ми маємо на увазі.

Це встановлений факт, – “. Прості речі” успішне любов заснована на накопиченні Якщо ви хочете, щоб ваш шлюб і ваші відносини, щоб досягти успіху, просто робити прості речі! Виконуйте їх день у день. Коли ваші відносини освоїв «Прості речі» у вас є шанс, щоб змусити її працювати. У вас є шанс зробити це останнім. Але якщо ви цього не зробите, ну, невдача варіант.

Існує ще один важливий факт з життя, коли мова йде про любов і відносинах – будуть великі проблеми для вирішення у ваших стосунках, в цьому ви можете бути впевнені. Можливо, вам доведеться мати справу з фінансовими невдачами, важка хвороба, втрата роботи або смерть близької людини. І повірте нам на цьому – якщо ваші відносини з тим, кого любиш освоїв мистецтво робити прості речі день в день, ймовірність ваших відносин робить його через важкі часи множаться у багато разів.

Так що ці прості речі? Ось деякі з них: завжди показувати повагу, кого ти любиш, кажуть, що я люблю тебе багато разів на день, беручи участь в прості добрі справи (сніданок у ліжко, квіти на НЕ-особливих випадків, відкриття двері для них, і т.д.); даючи вашому коханцеві багато щоденних обіймів; ставлячись до них з люб’язного у всі часи, допомагаючи очистку за обіднім столом, розподілу фінансових рішень з ними, і цей список можна продовжити. Дізнайтеся більше про безліч простих речей, які мають в нашій новій книзі, просте питання речі в любові і шлюб, який повинен вийти в серпні.

Справа в тому, прості речі питання і коли ви практикуєте робити їх, вони накопичуються. Прості дії складаються. І завжди пам’ятайте, ви не можете тримати включення виключення потім робити прості речі. Ви повинні послідовно займатися робить прості речі день за днем. Коли ви робите, ви будете здивовані тим, як добре це працює просте поняття. Розпочати участь у їх сьогодні.

Любов добре!