відігравати любов вашого чоловіка або дружини

Ви і ваш колишній чоловік або дружина зараз живуть окремо, і до цих пір залишаються в спокої. Жоден з вас не знайшов іншу любов ви хочете поділитися все життя.

Не могли б ви, поклавши руку на серце, споглядати і повернення в відчуженої партнера – Визнаючи, що ви обидва помилялися, і робили те, що ви думали, були праві для вас обох у той час зі знаннями у вас було?

Будьте чесні з собою. Ви знаєте один одного дуже добре. Не могли б ви, можливо, дати вашим стосункам ще один шанс? Чи готові ви пробачити один одного за біль, ви завдали або були викликані страждати? Чи можете ви поставити негативні дії Вашої минуле позаду і рухатися вперед і рости?

Це буде до одного з вас, щоб зробити перший крок, і встановити контакт з вашим колишнім чоловіком / дружиною. Візьміть речі дуже повільно, тому що там обов’язково буде існуючі проблеми з довірою, де вас обох турбує.

Як тільки контакт був инициализирован, може бути, ви могли б припустити, що ви зустрітися за чашкою кави. Знову ж, взяти речі дуже повільно. Обговоріть те, що відбувалося у вашому житті, і попросіть вашого партнера, що відбувалося в їхньому житті.

Ця зустріч все про те, первинний контакт з вашим колишнім. Якщо ви відчуваєте в чаті за чашкою кави є сприятливим способом щоб зустрітися, можна запропонувати зустрітися для кави, і зробити це знову, через кілька днів вниз по доріжці.

Закон цікавить те, що ваш колишній повинен сказати про те, що він або вона робить у своєму житті. Підтримання зорового контакту є доброю ознакою того, що ваш колишній цікавиться тим, що ви говорите. І панове, будь ласка, – стежте за своїм манерам і потягніть сидіння за вашим колишнім, щоб сидіти на і т.д.

Це дійсно той випадок, про повернення до знайомства один з одним і намагаються відродити те, що було колись дуже спеціальне для вас обох. У вас є багато спільних спогадів і багато з них хороші. Відбиває назад на ті славні часи.

Хто знає, це може бути початком чогось чудово, тому що, час, проведений один від одного дало вам можливість покласти речі в перспективі і тепер ви можете зосередитися на тому, що привернуло вас у вашому екс-партнера в першу чергу.