відсутня життєздатність шлюбу – зберегти ваш шлюб

У якийсь момент у вашому шлюбі ви впевнені, що досвід шлюбу нудьги. Це може виявитися на різних етапах протягом подружнього життя і може статися більше одного разу. Коли ви вперше вийти заміж, ви насолоджуєтеся новизну компанії один одного, як чоловік і дружина. Є дуже багато різних речей, щоб зосередитися на таких, як перша квартира, перший будинок, перша робота, перша дитина і виявлення спільних інтересів.

Але “перших” став секунд і третин. Життя може стати утомливих на повсякденній основі. Ви починаєте робити те ж саме знову і знову. Або ви не зробите багато всього разом. Це часто відбувається в період, коли нові кар’єри будуються і нові діти приїхали. Використання традиційних ролей на мить, чоловік концентрується на сходження по кар’єрних сходах в той час як дружина бере на себе всі заходи, пов’язані з дітьми. Іноді бувають дні, коли ви навіть не бачать один одного без сну більш ніж на годину або два.

Як шлюб прогресує, ви розумієте, в один прекрасний день ви чули ту ж саму жарт в тисячний раз. Після декількох років спільного життя, все стало передбачувано. Ви точно знаєте, що він любить їсти на харчування і він точно знає, що ви будете робити робити в середу ввечері.

випадку дурниця

Майже в кожному шлюбі будуть моменти, коли вам цікаво, якщо ви можете витримати навіть ще один день стільки передбачуваності. Нудьга, ймовірно, однією з причин для подружжя шукає іншим для сексуальних відносин теж. Коли ви одружилися, там, як правило часті і регулярні заняття сексом. Коли життя стає більш складною і місця більше вимоги до вашого часу, сексуальні відносини часто є одним з перших речей, які страждають.

Ви можете отримати випадку шлюбу дурниця і навіть не розуміють, що це підкрадається до вас. Люди фактично використовували нудьги як привід для розлучення. Але в більшості випадків, шлюбу партнери не хочу розлучення, але тільки деяке хвилювання знову додати у відносини. На щастя, це легко зробити, якщо ви просто зверніть увагу на деталі вашого шлюбу і відновити деякі з речей, які ви дуже цінується, коли вперше вийшла заміж.

Збереження романтики і живий інтерес у шлюбі дуже важливо. Як пара ви повинні знайти правильний баланс діяльності і єднання, які тримають шлюб свіжим. Якщо це звучить як кожен з вас висунути реальні зусилля, щоб запобігти шлюб нудьги, ви були б абсолютно праві. Наприклад, ви не можете дозволити собі стати фізично непривабливим і очікуєте, що ваш партнер вас бачити в тому ж світлі. Він, можливо, доведеться почати тренуватися в той час як вона може побалувати себе з перебудовою. Ці види діяльності послати повідомлення дружину, що він або вона піклується, що ви думаєте, і хоче виглядати краще для вас.

додавши деякий стиль

Рутинні нудьги в шлюбі може бути дуже складно. Коли ваш чоловік приходить додому кожен вечір п’ятниці і засинає в кріслі, нудьга часто є однією з причин. Але змушувати когось змінити свої звички рутина може зайняти деякий витонченість. Ви можете почати, запропонувавши один вечір, що ви йдете на вечерю разом в новому ресторані. Вам потрібно додати деяку різноманітність у ваше життя у багатьох областях.

• Створіть новий діяльності, яка вас цікавить, і приймає вашу увагу від вашого чоловіка як єдине джерело спілкування

• ініціювати сексуальні відносини частіше

• Зробіть що-небудь романтичне нагадує вашої молодості

• зробити щось інше разом, такі як участь у грі або відвідати місцевий парк

• Здивуйте свого чоловіка у дрібницях на регулярній основі, такі як відбуває романтичну вечерю на двох при свічках або приносити додому невеликий подарунок сентиментальні

• витрачати час на розмови один з одним кожен день

Ліки від нудьги діяльності. Коли вам потрібно зменшити нудьгу у вашому шлюбі, ключ, щоб знайти способи відновлення стилем у вашому шлюбі. Підтримання емоційний зв’язок з партнером шлюб не те, що “випадково”. Ви повинні показати людині на регулярній основі, що ви піклуєтеся про те, що вони роблять, думають і відчувають.

Для боротьби нудьги у вашому шлюбі, додайте діяльності вашого шлюбу, які є новими і освіжаючий. Це посилає чіткий сигнал, що ви вважаєте, що ваш шлюб варто додаткових зусиль і вашого чоловіка є дуже особливою людиною у вашому житті. Ви все ще можете бути нудно час від часу, тому що це людська природа, але це почуття не триватиме довго. Як можна нудьгувати, коли хтось показує вам, як сильно вони люблять вас на регулярній основі?