відслідковувати кількість записів Каліфорнії розлучення

Щоб отримати доступ до запису Каліфорнії розлучення, просити їх до Верховного суду округу, де вони подали. Вищих судів також ті призначений роздавати завірені копії файлів на людей, які просять за них. Файли піклуються Управлінням статистики природного руху населення з Каліфорнійського департаменту охорони здоров’я. Тільки файли розлученні з 1962 по 1984 рік доступні в офісі.

Запити можуть бути зроблені особисто збираюся в повіті Вищих судів, або через пошту. Кожен завірена копія коштує $ 13 і підлягають виплаті тільки чеком або грошовим переказом. Ви також можете вибрати для запису необхідно відправити факсом, але платити додаткові $ 7. Ви повинні надати основну особисту інформацію з подружжя, такі як імена, дату народження обох подружжя, округу, де розлучень сталося, і дату розлучення. У разі, якщо дата невідома, вказують на низку можливих років, де це, можливо, сталося.

Завершити заявку подати заяву. Крім того, включати заяву під присягою разом з формою запиту. Отримати нотаріально завірена заява під присягою, якщо ви робите ваш запит поштою. Запити, не під присягою, прийматися не будуть. Платежі, внесені зокрема окружний суд не буде повернуто.

Розлучення файли розглядаються як державні архіви під визначення Закону про свободу інформації. Ці файли можуть бути використані для фінансових особистих цілях. Вони обмежені тільки на ці імена у файлах, юридичні делегатів, або будь-яка особа або організацію, уповноважені законом. Записи дозволено бути запечатані якщо пара бажає зробити це. Це зазвичай робиться, щоб зберегти їх право на приватне життя.

Всі держави визнають розірвання шлюбу від інших держав і всі держави накласти мінімальний час проживання до відбіркового застосування розлучення. Про розлученні не надаватиметься, якщо всі юридичні питання, пов’язані з розлученням не будуть вирішені. Правові питання включають аліменти керівні принципи, поділ аліментів, відрахування аліментів, медичне страхування, майно підрозділів і багато іншого.

Якщо ви отримуєте розлучення документів з державних установ, то ви будете мати справу з тривалим періодом часу, який потрібно завершити процес. У Каліфорнії, вона складає в середньому від 15 до 20 тижнів для запиту повинні бути завершені. Якщо ви знаходитесь в термінової необхідності отримати документи, то йти з комерційними провайдерами запису. Вони, може бути трохи дорожче, але вони можуть позбавити вас від довгого очікування. Є два види послуг, безкоштовне заряду і платних. Платний сайт є кращим варіантом, тому що вони мають можливість надавати більш організованою і повної державні архіви розлучення. Вони скористатися наявною інформацією з державних і приватних ресурсів, щоб вони могли зібрати більше даних і розібратися, які з них важливі для включення в документи.