відмовитися від зайнятої-Несс для кращого ви

Страх може паралізувати, але він також може викликати людей, щоб заповнити своє життя з такою кількістю заходів, які вони не в змозі протистояти речі, які вони бояться або страху роблять. На перший погляд, перебування зайнятий може виявитися дуже продуктивним, але, як це часто буває, такі зайняті-Несс є не більш ніж псевдонім для зволікань. Життя життя своєї таким чином, є контрпродуктивним, оскільки завжди буде відчуття речей не зроблено навіть при досягненні великих справ в інших сферах життя. Нездійснені і не вистачає світу, тих, хто використовує зайняті-Несс, як ухилення тактика в кінцевому підсумку повинні виправити це приватне звички і завоювати все це, що вони уникають того, щоб зрозуміти відчуття повноти.

шлюбу і після розлучення зайняті-Несс

У нещасливому шлюбі, і навіть після розлучення, багато жінок впадають в збереженні кожним моментом свого дня, заповненого ділових зустрічей, транспортування дітей до діяльності, навчання, приготування їжі, прибирання, покупки, а також список інших аналогічних заходів. На перший погляд, можна було б розглядати таку енергію захоплення. І, хоча кожна з них важлива і необхідною частиною життя, деякі жінки навмисно перевантажувати свої графіки з тривалим списків в зусилля, щоб уникнути, що стоять перед їх страхи. Ці страхи можуть змінюватись в залежності від конкретної жінки, але якщо цього поведінки не відразу зрозуміли, така зайнята жінка ризикує, озираючись на своє життя і зрозуміти, що вона витратила багато років уникаючи питань, що вона повинна мати справу з давно .

Як добратися в центрі жвавого-Несс

Якщо ви знаєте, у вашому серці, що ви займаєтеся такою зайнятою-Несс, потрібно якийсь час, щоб першим визнати це заради себе, а потім прийняти рішення про внесення змін. Початок за наявності від серця до серця з самим собою і задати собі наступні питання:

• Що я уникнути?
• Те, що уникнути цього варто мені зараз?
• Те, що уникнути цього буде коштувати мені, якщо я ніколи в очі?
• Чи має уникнути цього дати мені спокій?
• Можливо, моє постійне стан зайнято-Несс (розірвання договору) привів мене ближче до моєї мети?

• Як уникнути цього робить мене краще жінки?
При розгляді цих питань, а також розглянути, що це платні стані постійної зайнято-Несс бере на себе ваша сім’я і інші відносини. Як часто неквапливого часу витрачається просто бути в присутності своїх дітей без необхідності певною діяльністю? Як ваші дружні страждає від свого щільного графіка? Чи є у вас час для інвестицій в конструктивних відносин з новими людьми, що ви відповідаєте? І, нарешті, скільки ще можна досягти, якщо ви зайняті відмовився від зайвих-Несс на користь робити те, що ви знаєте в глибині душі вам дійсно потрібно робити?

анти-зайнято-Несс проблемою

Швидше за все, якщо ви схожі на більшість жінок, які присвячують зайнято-Несс, як ухилення тактику, сама ідея, що знайшли час, щоб уповільнити і перегляд пріоритетів вашого часу, щоб звільнити місце для речей, які ти уникаєш, дає Ви ступінь тривоги. Ви не самотні в тому, що більшість суспільства, чоловіки і жінки, охоплює такої практики. Однак, якщо ви мрієте і сподіваємося жити своїм кращого життя, ви повинні кинути виклик собі, щоб зупинити.

Почніть з вивчення сьогоднішньому списку речей, які ви повинні зробити. Ліквідація несуттєві завдання і, в свою чергу, відносяться дії, які необхідно вжити, щоб стикатися все це, що ви боялися, і вселяє жах перед. Знайте, що ви смілива, здатна жінка і докладати зусиль до подолання життя, відмовляючись жити життям уникнення. Зрештою, ви будете оглядатися на все, що ви досягли, і будьте вдячні, що ви зробили.