відвідати Мілан Sposi і планувати ідеального весілля

Хоча інститут шлюбу, здається, втратило своє значення в останні кілька років, є ще багато пар, які хочуть вийти заміж і які сподіваються зробити це в кращому вигляді, планування ідеальної церемонії і піклуватися про кожну деталь, від заповнювачів в ресторані, щоб медовий місяць.

Milano Sposi, виставка, присвячена наречених і женихів і в день, який повинен бути найпрекрасніший день свого життя, покликаний забезпечити пара з всі інструменти та ідеї для планування ідеальної весілля, надання дому та так далі. Подія, яка тримає досягнення успіху, хоча інститут шлюбу поступово втрачає своє значення, про що свідчать дані про кількість святкували весілля в останні кілька років: у той час як у 1994 році більше 290,000 весілля відбулося в Італії, в 2008 пар, які вирішили женитися були менше, ніж 250,000. Проте павільйони Milano Sposi завжди повні пари, які відвідують кіосків шукає оригінальну ідею для сукні, зачіски для нареченого і так далі.

Серед всіх виставках присвячених цій області, які були організовані в останні кілька років Milano Sposi виділяється «стаж», для широкої і строкатою пропозиції і репутацію, які перетворюють його в один з найпрестижніших виставках присвячених весілля на півночі Італії і в Швейцарії. Milano Sposi проводиться вже 34-й раз в 2010 році, і до цих пір є ті функції, які супроводжували його впродовж всієї своєї довгої історії: різноманітність і якість продуктів і послуг, які пропонуються, ідеальне поєднання традицій і оригінальністю і неповторним ООН потужності вітати відвідувачів, що робить їх відчувати себе в своїй тарілці. Відвідувачів виставки, справді, не тільки мають можливість відвідати багато кіосків намагається захопити інформацію, “вкрасти” оригінальні ідеї та увійти в контакт зі спеціалізованими компаніями, вони можуть також користуватися багатьма іншими перевагами: щовечора, починаючи з 7 по 10 жовтня (це дні, коли на 34-й ярмарку проходитиме), відвідувачі будуть мати можливість насолодитися вільний щасливий час, в той час як протягом дня кілька професійних перукарів та візажистів, використовується для роботи У шоу-бізнесу та моди, буде на наречених-к-бути ‘розпорядженні, щоб дати їм цінні поради про макіяж та зачіску вибрати для весілля. Консалтингові послуги для зірок, і більше того це безкоштовно!

Відвідання ярмарку наречених і наречених, щоб бути по-справжньому відчувати себе побалувати, але основна мета тих, хто відвідує ярмарок розуміння того, як планувати кожну деталь ідеального церемонії. У цьому сенсі Sposi Milano є ідеальним місцем: багато секторів представлені, від сукні на місце для прийому, від Photocalls в оригінальні подарунки для гостей, від прикраси з квітів для макіяжу та зачіски, з розваг для весіль , від організації громадського харчування в машину в оренду і так далі. І це ще не все: організатори ярмарку мали справу також з тим, що є після церемонії: медовий місяць, і багато туристичні агентства, але й новий будинок пари, з багатьма стійло присвячений меблів.

Milano Sposi: як спланувати ідеальну весілля від А до Я.