виходить за рамки співзалежності збереженні шлюбу

Я радив пари протягом майже 40 років, і до цих пір хвилює мене, коли пара, особливо пари з дітьми, вважають за краще працювати на своїх проблемних шлюбів, а не залишати його. Це мій досвід, що, коли дві людини дійсно хочуть врятувати свій шлюб, вони можуть. Навіть якщо одна людина хоче працювати на шлюб, а інший ні, але інший тим, що залишилися в шлюбі, велика перерва і зцілення може статися. Це насправді досить однієї людини змінити співзалежних системи, але коли обидва присвячені роблять свою внутрішню роботу, чудеса можуть відбутися дуже швидко.

Так йде справа з Робертом і Карен, одружена 14 років, двоє дітей.

Істотною проблемою у проблемних відносин є те, що кожна людина намагається контролювати інших по-різному, і жодна людина бере любов’ю і турботою самого себе. Кожна людина робить іншим відповідальним за свої почуття щастя і безпеки, а також не бере на себе відповідальність за своє щастя і безпеку.

Роберт намагався контролювати Карен зі своїм гнівом і догляд. Коли вона не була достатньо уважним до нього, наприклад, не бажаючи слухати його скарги про роботу, або коли вона відчувала, як займатися любов’ю з ним, він незмінно сердитися і похмурим. Він сподівався, що, караючи її, вона дасть йому те, що він хотів – те, що він відчував, що йому потрібно для того, щоб бути в порядку.

Карен намагається контролювати Роберт зі своєю турботи. Вона слухала його продовжувати і продовжувати скаржитися на роботу, шлях повз точки нудьги. Вона дасть до нього, і займатися любов’ю, коли вона не була включена, в надії, що він буде любити її, а не сердитися на неї або залишити її заради іншої жінки. Але Карен досягла місце глибокої образи. Вона була майже готова виїхати, а не йти на втрату себе у відносинах. Коли вона, нарешті, вирішив бути чесним з Робертом, він був більш ніж готові вступити в консультації з нею.

Коли Роберт та Карен початку сесій телефону зі мною, вони обидва вважали, наступні:

. “Я несу відповідальність за робить вас щасливими, і ви несете відповідальність за те мене щасливим Ось чому ми разом -.?, Щоб зробити один одного щасливими Інакше навіщо бути разом, коли ви не щасливі, це моя вина, і коли я не подобається, це ваша вина. ”

Мені ніколи не спадало на думку Роберта або Карен, що вони були кожен з яких відповідає за своє щастя. Йому ніколи не спадало на думку, що вони були разом, щоб поділитися своєю любов’ю, а не отримати любов. Це була абсолютно нова концепція їм, що кожен з них була дитина в них – свого внутрішнього дитини, їх почуття саме – і що вони були кожен з яких відповідає за свої внутрішнім дитиною. Кожна з них була передача свого внутрішнього дитини до іншої людини, по суті, говорить: “Ось. Ця дитина, моє відчуття себе, ваша відповідальність.”

Проблема в тому, що, як і фактичне дитина буде відчувати себе кинутим, якщо ви весь час намагався дати йому або їй, щоб хтось ще, щоб піклуватися, ваш внутрішній дитина відчуває себе покинутим момент ви робите іншою особою, відповідальною за свої почуття. Так ви думаєте, що ваші почуття відмова йдуть від іншої особи, не любити тебе, коли вони дійсно виходить від вас не любити тебе!

Я працював з Робертом і Карен, навчаючи їх, як взяти ніжну турботу про свої власні почуття. Протягом декількох сесій, Роберт і Карен ділили свою любов, а не намагатися отримати любов. Веселощі, радість, любов і пристрасть повернулися в їх стосунках!