вирішити ваші суперечки і зберегти ваш шлюб

Кожні відносини має свою частку суперечки, як і вони чи ні, і вони повинні бути розглянуті. Пари розлучаються багато разів тільки через невирішені розбіжностей. Найважливіше у відносинах є те, що після розбіжностей, які необхідно обговорити його і спробувати придумати спосіб вирішити цю проблему так швидко, як ви можете.

Обговорюючи розбіжності відразу після цього відбувається так багато краще, ніж чекати, поки не пізно, щоб спробувати її вирішити. Це необхідно для вирішення питання під рукою прямо тоді і там, перш ніж проблема стає трохи більше. Не завжди можна уникнути розбіжностей, але, як ви кажете може бути змінений. Намагайтеся втримуватися від сперечаються один з одним.

Аргументи, безсумнівно, призведе до аварій у спілкуванні між парою, яка викликає ще більше проблем. Завжди, що має відкритий розум, коли говорять один з одним, буде краще для кожного з вас. Наступні поради допоможуть вам продовжувати обговорення, не вдаючись у розбіжності.

Перша порада полягає у відмові від того, оборонні ході обговорення. Ваш чоловік буде як правило, стверджують навіть більше, якщо ви в даний час оборонних і які можуть призвести до більш штамів у вашому шлюбі. Минулі помилки ніколи не повинен бути вихований. Роблячи це погана звичка, невеликі розбіжності можуть перетворитися в серйозних і складних аргументів.

Ключ до хорошого шлюбу є прощення. Кнопку скидання на ваш шлюб так просто, як прощення. Величезні проблеми виникають від маленьких дій, які можуть тягнути лямку до старого багажу минулого.

Крім того, не потрапляють в негативні моделі в тому, як ви ставитеся один до одного. Характер фізично та / або емоційно боляче ваш чоловік включені.

Боляче назад може бути єдиним способом подружжя може знати, щоб висловити біль вони відчувають. Замість того, шкодить вашим партнером, ви, без сумніву, боляче ваш шлюб замість цього. “Досить” Ваш чоловік може сказати вам один день, і ваш шлюб буде скінчено назавжди.

Простий суперечка щось може привести до великих розбіжностей. Але ці розбіжності можна уникнути, якщо певна поведінка змінюється. Коли він з’являється в дискусії, ревнощі можуть створити хаос у відносинах, і ви повинні бути в змозі визнати це, коли він з’являється і залишити його. Ревнощі може привести до ірраціональної думки, почуття і дії, що ведуть до аргументів і захисну реакцію у вашого чоловіка.

Крім того, не порушуйте своїх обіцянок або бути ненадійним чоловіка. Спосіб викликати недовіру у шлюбі, порушуючи обіцянки. Кажуть, що ви будете робити щось, а потім фактично роблять це зовсім виразно уникнути розбіжностей. Підтримка велике позитивне поведінку, щоб замінити будь нездорове і погані ви можете мати. Підтримка дружина потреби показав їм, щоб вони знали, що ви завжди будете там для них.

Коли здається, що ваш партнер має проблеми, показати їм, що ви готові вислухати і підтримати їх всю дорогу. Не кажіть їм, ваші думки відразу ж, якщо ви відчуваєте, що вони не праві, після того як вони пояснюють свої проблеми для вас. Спробуйте показати, що ви розумієте, як вони відчувають про проблему.

Дайте їм підтримку, яку вони можуть вирішити цю проблему. Слідуючи цим простим радам, ви можете подати хороший приклад для вашого чоловіка, а потім наступний розбіжностей вони будуть мати краще розуміння і повагу один до одного.