весільні фотографії Ви повинні бути-details_

При створенні списку “повинен мати” пострілів для вашого весільного фотографа, ви, безсумнівно, мислення людей на вашому весіллі, гарантуючи, що кожна комбінація сімей і друзів захоплюється так що ви будете мати запис про те, хто був там і все радісні моменти ви поділилися.

Але ви вклали багато часу і зусиль в план і дизайн вашого весілля, так що не забувайте, щоб не пропустити деталі в списку знімків фотографа. Квіткові композиції трудився над вами буде останнє, що у вас є час, щоб поглянути на день весілля, і до того часу ви бачите таблицю карт супроводжувати вас старанно виписували, більшість з них, ймовірно, не буде. Попросіть вашого фотографа, щоб переконатися, що вони отримати детальну інформацію ви покладете ваш час і зусилля в за кілька місяців до весілля. Ось шпаргалку ідей:

– Столи та події Установка: Переконайтеся, що фотограф отримує на прийом сайті перед гостями, тому у нього є можливість зробити фотографії таблиці перед люди сидять на них і захопити зовнішній вигляд кімнати, поки він ще порожній , але оформлені. Це зображення, яке ви ніколи не отримаєте, щоб подивитися в обличчя!
– Ювелірні вироби, запонки та аксесуари, особливо якщо вони мають сентиментальну цінність: Ви ретельно вибрали аксесуарів для вашого весілля. Переконайтеся, що фотограф фіксує пострілів демонстрації цих частин, особливо якщо вони є сімейними реліквіями або спеціальні подарунки.
– Місце листівок, запрошень та інших виробів з паперу: Багато наречених витрачають десятки годин на їх запрошує, місце карт і меню карти, але ви, ймовірно, не буде часу, щоб подивитися, як все склалося в кінці кінців. У вашого фотографа захопити ці твори мистецтва так у вас є запис з проектів брався.
– Signage: Якщо ви зробили особливо творчі вивісок, він, ймовірно, передає атмосферу Вашого заходу, будь то милі список фірмових коктейлів або стрілки гості до сараю для танців. Переконайтеся, що фотограф знає про ці деталі, і що він повинен виглядати для них, щоб зробити фотографії.
– Сувеніри: Лі ваші прихильності в красиво оформлених коробках або кошиках вони шльопанці на танцполі, вони зникнуть до кінця вашого весілля! Розкажіть своїм фотографом, де вони будуть і нагадати йому, щоб отримати знімки з них, перш ніж свято починається.
– Їжа: Для багатьох пар, продукти харчування є одним з найбільших і найважливіших інвестицій на весілля. Переконайтеся, що ваш фотограф знає, як їжа буде подана і які ви будете служити, щоб він міг думати про стиль і постріли, він захоче отримати. Від веселощів підноси слайдери і молочний коктейль стрільців елегантні пластини філе міньйон, їжа дійсно відображає ваші події.

Як ви завершують вашій підготовці весілля, записуйте список деталей, які ви ставите час і зусилля в так що ви можете додати їх у список вашого фотографа. Звичайно, це люди, які роблять події, але це деталі, які задають тон.