весіллі мови – підготовка ключ до вашого успіху

Кожен унікальний. Можливо, це наш харизму, знання, життєвий досвід, сексуальна привабливість, досвід в певних областях або, може бути, що наш гумор відрізняє нас один від одного. Що б це не може бути, це дуже особиста річ. Уявіть собі, труднощі в виголошував промову, яка повинна звернутися до всіх цих людей в кімнаті, і все в той же самий час.

Маючи це на увазі. Погляньте на типовий список гостей на весіллі в ці дні. Одне слово приходить на розум, розмаїтті. Для закуски, віковий інтервал буде надзвичайно широкий. У вас є все, від дітей до робочої колег, підлітки до великого батька бути присутнім. Додайте суміш друзями та сім’ями з різних різного походження та культури, ви отримуєте аудиторію самих відміну від будь-якої ситуації.

За винятком кількох кровні узи і знаючи нареченого і нареченої. Є дуже мало речей, які гість на весіллі є спільного. Крім кількох людей, яких ви повинні дякувати в своїй промові, ви хочете, щоб зміст вашої мови, щоб з’єднатися з стільки людей, скільки можливо. Це робить написання і розсилка вашої мови більш складним.

Переважна більшість з нас ніколи не говорив перед групою, перш ніж або соціально або на роботі. Тому ідея зробити з промовою перед аудиторією має потенціал, щоб паралізувати їх страхом. Деякі люди не можуть розслабитися і насолодитися весіллі поки мови вони роблять не з шляху. Багато людей страждають від нервів при прийнятті весіллі мови. Вони не самотні, навіть динаміки сезону діставати до прийняття там мова.

Ну, це не всі загибель і gloom.Take виклик.

Почніть з підготовки до вашої мови якомога раніше. Дослідження тему для вашої мови. Не дозволяйте нерви псувати його для вас і всіх інших. Прийом є неофіційними часу. Так що розслабся. Зробіть глибокий вдих, щоб допомогти заспокоїти тих нервів. Не вживайте алкоголь. Ви хочете бути в контролі, коли ви говорите. Запишіть важливі зауваження на картках. Запам’ятайте ваші speech.You хочете, щоб ваша мова потоку і серце відчувало, а не з кількох аркушів паперу формату А4.

Зробити промови особливе. Залишити свій промови замість використання або копіювання від інших людей. Аудиторія хоче розважатися. Отримати гостя бере участь, кажучи про людей по їх імені. Додати гумором, але не намагайтеся бути коміком. Практика стільки, скільки ви можете. Це допомагає для зміцнення довіри.

Усній і письмовій мові для будь-якого весілля нагоди є складним завданням, але не нездійсненним завданням. Навіть якщо ви ніколи не робили, якщо раніше. ви все ще можете доставки великий пам’ятної промови. Важливо те, щоб почати, підготувати і практики. Майте це на увазі, і ви знаходитесь на вашому шляху до створення чудову промову.