весілля фрейліна мови повинно бути гострим

У весільну фрейліни виступи, ваш обов’язок, щоб підняти (нареченої) вже літає дух вашого друга на більш високий хмари! Зазвичай наречені отримує двох людей, щоб говорити утворюють її боці в день її весілля: її батько і її краща подруга / сестра. Батько нареченої буде виразно сказати, найсолодшим слова і для своєї дочки, але це важко для нього, будучи батька, приніс у пустощів і гумору в його словах. Саме з фрейліна додати натяку гострий поворот до “солодкої урочистостей.

Діва честь не тільки прославляє нареченої і робить добрі побажання для неї, але вона також говорить їй, що навіть після вступу в шлюб їх відносини (як сестри або друзі) не змінюються. Фрейліна є єдиною жінкою (крім нареченої), який виступає з промовою. І таким чином виявитися річчю “жінка-жінка, ‘, її слова тримати велику цінність для нареченої.

Якщо ваш друг вибрав, щоб ви були фрейліни, скористатися цією можливістю, щоб довести, що ваші відносини (з нареченою) дійсно зробив честі – сказати, як ви почитаєте її особистості, характеру, якості, цінності і все (навіть нареченого ), яка входить до створення її обличчя вона. Це може здатися кліше, але вона зобов’язана зробити ваш друг вважаю, пощастило мати такого друга, як ти. І ви завжди можете зробити це у вашій власній особливим чином відрізняють його від рутинної.

Ось кілька ідей, які зроблять вашу мову стояти з торжеств.

* Збір деякі фотографії нареченої зображують різних етапах її життя і вашу дружбу. Використовуйте їх, коли ви говорите про природу нареченої і особистості. Ці фотографії зробив би спогади яскраві і моментом, коли ви пам’ятаєте деякі пам’ятні та смішні моменти з минулого.

* Принесіть в деяких статтях (стара іграшка вона була метушлива про, прикраса вона ручної роботи і т.д.), які близькі до її серця і використовувати їх, щоб розповісти інцидентів, пов’язаних з ними. Ви впевнені, отримати в ностальгії в потрібний час.

* Замість того, виступаючи в звичайному порядку, зробити його як пісня. Це зажадає деяких додаткових зусиль, але буде творити чудеса, якщо ви отримаєте це право. Все, що вам потрібно зробити, це лінії струму свої думки. Присвятіть не більше 2 ліній ідеї. Пишу ці рядки вниз. Тепер спробуйте зробити останній риму слова:

З такою розумною дочки, батьки ніколи не доводилося турбуватися
Ваша дружба я ціную, я люблю тебе тому що ти ви
Пошуки дівчини такі гарні, жених повинен був піти горіховий

Це, безсумнівно, зробить вашу мову приділяти більше уваги. Прийняти допомогу від деяких друзів. Ви можете використовувати популярну пісню пародіювати музику на. Це зробить вашу пісню помітним.

* Якщо ви можете грати на музичних інструментах, грають улюблений трек нареченої. Коли ви зробите це, грати в режимі слайд-шоу фотографій мають: про наречену та її родині, її улюбленого статті, плакати зі своїми думками та побажаннями для нареченої і все, що ви хочете сказати. Таким чином, ви зможете дати музичне вираження своїх почуттів, не кажучи жодного слова. Якщо ви не можете організувати слайд-шоу, прийняти допомогу від одного, який буде показувати фотографії та плакати, як ви граєте музику.

Це всього лише кілька ідей, думати про свого друга зі свого серця і у вас буде так багато належить зробити і сказати, що один виступ не здаватиметься достатньо. Їдь, отримати думаєте … і коли ви отримуєте вираження, глядачі отримали б очікувати …?