бюджету та економії грошей поради, щоб зберегти ваші відносини

Якщо ви сказали традиційні весільні клятви, ви знаєте, ваш шлюб має бути “для багатих і для бідних.” Тим не менше, всі ми знаємо, що злипання і мають щасливий шлюб набагато легше, коли ви в кінець багатшими кінці спектру. Частина, яка виникає від стресу справу з грошима дефіциту. Це означає, що це хороший спосіб, щоб зберегти шлюб є ​​створення бюджет і дотримуватися його.

чому бюджет у вашому шлюбі?

Бюджет дозволяє побачити на папері вашого фінансового становища. Те, що дивує багатьох пар це кількість грошей, які вони приносять у дім, навіть якщо вони завжди, здається, з усіх сил, щоб покрити потреби. Дивлячись на те, що ви заробляти і витрачати, ви можете шукати способи, щоб знизити фінансову напруженість і зберегти ваш шлюб.

Перший крок полягає у визначенні того, що необхідно і те, що хочете. Потреби такі речі, як електрика, житло, газ для автомобілів, продуктів харчування для сім’ї, страхування, та аналогічних повторюваних витрат. Якщо ви не можете виконати ці основні витрати, ви, ймовірно, будете відчувати підкреслив, тому що ваші основні потреби, можливо, не задовольняються. Після того як ви переконаєтеся, що у вас є всі ці витрати, що покриваються кожен місяць, ви будете почувати себе більш безпечно і розслаблено.

Приступаючи до роботи на шлюб бюджету

Важлива річ, коли ви бюджетів, щоб зробити його спільними зусиллями. Ви обоє повинні бути залучені, якщо ви хочете, щоб побити цей фінансова криза і зберегти ваш шлюб. Занадто багато пар розділили побоювання з приводу грошей: один з подружжя займається всі рахунки, а інший живе у фантазії землі, де все чарівно оплачені. Такого роду ситуація може працювати в «багатшими» раз, але вона має руйнівні наслідки навіть в щасливому шлюбі під час “біднішими” часи.

Звичайно, бюджетування не збирається легко, особливо якщо ви звикли бути процвітаючою, а не того, щоб приносити жертви. Але ці жертви буде легше проковтнути, якщо ви робите їх разом і розглядаючи їх як способи, щоб зберегти шлюб сильним і стабільним фінансовим. Крім того, ви можете знайти в керівництві
Як мати хороший шлюб в поганій економіці, яка доступна на mamaduke.com. У книзі розглядаються багато з цих ідей у ​​практичні, крок за кроком детально, щоб допомогти вам розпочати роботу.

За допомогою цієї книги, ви зможете створити працюючу бюджет, який врятує ваш шлюб. І якщо ви замовлення сьогодні, ви отримаєте бонус і бонус сюрприз і бути на вашому шляху до щасливого шлюбу, що ще раніше.