батьки-одинаки

Деякі люди запитують мене, якщо зростають у неповній родині має ніякого впливу на мене. Відповідь певне “Так”. Ми адже людину з почуттями і все, що ми переживаємо втрату, тому що молоді будуть мати вплив на нас.

Для мене шлюб для enternity і так, як ми хочемо, щоб це тривало вічно, у нас ще є, щоб жити по моментах, тобто дорожити кожним моментом, що у нас з них любов.

Ми ніколи не буде впевнений, скільки моментів у нас ще є в цьому світі, чи не так?

Є багато разів, я до сих пір не розумію, чому подружжя розлучилося.

Хоча час, проведений з моїм татом був короткий і триває всього лише від 12 до 14 років, я повинен сказати, що його вплив на мене багато.

Коли молоді, я завжди бачив, як мій батько обсипав його турботу і занепокоєння про мою маму. Він провів кожен момент, що він привіз її у свята, буде для TIM-суми (китайський чай-брейк) і робить знімки її.

Мій тато дуже любить моя мама багато, і він працював дуже важко, беручи більше десяти обліку домашніх завдань, щоб він міг надати більше для своєї родини. Проте, незалежно від того, наскільки зайнятий він був, він би проводив час направляв мене в моїх дослідженнях і тоді він працював до пізньої ночі.

Мій батько був великою людиною!

Моя мати одного разу сказала мені, що, незважаючи часу вона провела WTH її чоловік був тільки короткий. Тим не менш, вона завжди пам’ятає все, що він зробив для неї, такі як догляд за нею, коли вона була нездорова, робить велику частину housechores strivng і так важко, щоб батько мене від приготування їжі, щоб мій привів мене додому зі школи …

Мій батько якось сказав мамі, що він зробить все можливе, щоб забезпечити всі, що мама заслуговує. Він старався з усіх сил, і він зробив все можливе.

Як це вплине мене? Я пам’ятаю його слова про велич і любові, і я дотримуватися його кожен день, щоб все від мене залежне.

Ви народилися в сім’ї з одним батьком теж? Як це впливає на вас, так як молоді? Я хотів би, що ви можете поділитися зі мною.