батька прав при розлученні – факт чи вигадка

Є багато помилок, коли мова заходить про права батьків в розлученні ситуації. Деякі тата в розпачі, тому що вони знаходяться під враженням, що вони не мають жодних прав і завищення деякими папи свої права. Ось деякі поширені помилки, я чую в моїй практиці:

«Я мама, тому діти йдуть зі мною”

Там не мають терміну або прецедентне право, яке автоматично забезпечує для мами, щоб мати первинну турботу про дітей при розлученні ситуації. Подивіться суду, щоб побачити, хто надає допомогу дітям. Хоча це правда, що в деяких традиційних сім’ях мами є основний догляд бере даний час існує безліч тата, які поділяють батьківські обов’язки зі своїм чоловіком в рівній мірі – іноді тато був первинний догляд бере. Суд схиляється до стабільності для дітей і в збереженні нинішньої ситуації.

Важливо, щоб тато шукає рівного спільну опіку брати активну участь, здійснюють догляд за дітьми на ранніх стадіях. Наполягаючи на загальних батьківських після відділення не є ефективною стратегією.

“Я візьму Ізраїлевих, бо мама не може дозволити собі піклуватися про них”

Це погана тактика, а також не дуже ефективно. Хто має гроші, не проблема. Суд буде визначати, що знаходиться в найкращих інтересах дітей, а потім ордер на виплату аліментів від батьків отримувати більший прибуток. Багато жінок вважають, що ці раз заяви та піддаватися на врегулювання, яке не дає їм те, що вони мають право, або, що ще гірше, відмовитися від отримання первинної позбавлення батьківських.

Інша помилка, іноді зроблені мамами або татами це залишити позаду дітей думаючи, що він чи вона може повернутися до отримати опіку пізніше, коли він або вона може забезпечити кращий будинок. На жаль, коли батько пішов, переговорні позиції цього батька значно зменшується. Дуже важливо виявити патерн, будучи одним з основних учасників у процесі виховання дітей.

“Коли мої діти старше, вони зможуть визначити, де вони хочуть жити”

Це дуже поширена помилка, а також дуже неправильно. Вік, у якому дитина може визначити, де він або вона хоче жити в 18 років, коли він або вона більше не вважається дитиною. Я чую багато людей говорять з великим авторитетом, що є чарівний вік, в якому діти вирішують. Навіть деякі юристи вважають, що це правда. Деякі стверджують, що він становить 14, деякі кажуть, що 16, деякі не знають, що вік, але напевно є такий закон. Існує немає.

Є ситуації, в яких призначено представника для представлення дітей і, можливо, це представник (опікун-представник в судовому справі) дасть деякий вага переваги дітей, в кінцевому рахунку, GAL дає рекомендації засновані на інтересах дітей.

“Я хочу робити те, що є правильним для дітей, і я хочу, щоб зменшити конфлікт»

Хороший відповідь! Розвиток дитини експерти погоджуються, що конфлікт під час розлучення шкідливо для дітей, але, що вплив розлучення можуть бути мінімізовані шляхом батьки готові працювати разом, щоб розробити план виховання, що дійсно поставити потреби своїх дітей в першу чергу.

Спільні розлучення зменшує навантаження на учасників і на дітей. Емоційні травми зведений до мінімуму — і це, звичайно коштує дешевше.