Я потрібен шлюб економії рада – 3 поради вам дійсно потрібно know_

Якщо ваш шлюб вдарила криза точку і дійсно хочуть боротися, щоб зберегти ваш шлюб, то ви, мабуть, вигукували “Мені потрібна порада шлюбу економія!” Якщо це так, то вам потрібно знайти відповіді, і ви повинні знайти їх зараз! Так що якщо ви дійсно хочете, щоб діяти швидко, є кілька дій, які можна застосовувати починаючи з сьогоднішнього дня, яка може початися, щоб перетворити ваш шлюб навколо! Тут знаходяться 3 поради вам дійсно потрібно знати.

Одна з перших речей, які потрібно зробити, це слухати свого партнера. Я не маю на увазі, щоб почути їхню розмову, але замість цього, насправді слухати те, що вони говорять! Поговоріть з ними і дізнатися, як вони себе почувають і, більш конкретно, то, що вони відчувають. Потім потрібно взяти на борт, що вони говорять вам, хоча цілком може бути, те, що ви не хочете почути. Це дійсно важливо, що ви дозволите їм закінчити те, що вони повинні сказати, що не відповідаючи на спині.

Після того як ви слухали те, що вони говорять, і прийняті все це, ви повинні вжити заходів. Цілком може бути, що вам необхідно змінити ваші шляху. Наприклад, коли був останній раз, коли ви заплатили вашого партнера істинний комплімент? Ви могли б інтерпретувати це, що ви не повинні сказати їм, як сильно ви їх любите, тому що ви думаєте, що вони вже знають. Зрештою, ви були одружені 10 років, і навіть не так багато, як подивився на іншого чоловіка або жінку. Хіба це не достатня причина, щоб показати їм, що ви їх любите? По правді кажучи, ми всі, як маленька впевненість у нашому житті, і просто швидко “Я люблю тебе” або “Я дуже ціную те, що ви робите для мене” проходить довгий шлях. Як тільки ви починаєте змінювати трохи про вас, то ваш партнер зрозуміє, що ви слухали і взято на борт, що вони говорили вам.

Інші дії, вам повинна вжити, якщо вашою метою є, щоб отримати ваш шлюб в потрібне русло, щоб переконатися, що ви поклали потреби вашого партнера, перш ніж ваша. Це занадто просто, як ви потрапляєте у відносинах, приймати один одного як належне. Динаміка часто змінюють у шлюбі, такі як виникнення дітей, нові робочі місця і кар’єри і т.д., тому ваші обов’язки стало більше. Знайти час, щоб зробити кумедних речей, які ви використовували, щоб поруч на неможливому. Тим не менш, важливо, що ви робите все можливе, щоб знайти той час, так що ви можете бути один на один з вашим партнером. Ви повинні переконатися, ваш чоловік відчувати, що вони найголовніше у вашому житті прямо зараз. Візьміть їх на побачення знову! Вона не повинна коштувати багато грошей. Насправді, досить часто прості речі в житті є більш ефективними. Наприклад, упаковки для пікніка і ходити на пляж або сільській місцевості протягом дня, з їжею, що ви підготували, можливо, зробить більше вплив, ніж якщо б ви замовили столик у шикарному ресторані деякі міста, і провів невелике стан. Робити всі ці речі, але, перш за все, буде потрібно час, щоб сказати вашому партнерові, наскільки ви цінуєте їх. Те, що ви знайдете те, що вони будуть бачити вас в іншому світлі і відповімо Вам більш позитивно.

Ось деякі з дій, які допоможуть почати, щоб перетворити ваш шлюб навколо, що ви можете застосувати сьогодні. Але це тільки верхівка айсберга.