Як я можу отримати мій шлюб туди, де вона була до

Чи знаєте ви, що більше 2 мільйонів пар переживає розлучення, або заяву на розлучення в одних тільки США. Якщо ви відчуваєте, що ви і ваш партнер попрямували вниз цій слизькій доріжці, і ви, задаючи питання “Як я можу отримати мій шлюб туди, де він був раніше”, то у мене є хороші новини для вас! Можна зберегти шлюб, що в біді і навіть отримати його назад в положення, коли він сильніший, ніж будь-коли раніше.

Перша і найважливіша річ, щоб зробити, щоб відновити лінії зв’язку. Найчастіше при втраті зв’язку між подружжям, шлюб неминуче падає на другий план. Тому вкрай необхідно, що ви тримаєте зв’язок. Один хороший спосіб зробити це, щоб сісти зі своїм чоловіком і говорити відкрито і чесно про свої почуття. Візьміть його по черзі, щоб слухати один одного, і прийняти його на борт.

Після того як ви слухали свого партнера, то наступний крок полягає у вживанні заходів на цих точках, що ваш партнер вихований. Не чекайте, поки ваш чоловік, щоб почати, перш ніж робити. Вкрай важливо, що ви будете діяти в першу чергу. Як тільки ваш партнер бачить, що ви робите щось про те, щоб ваш шлюб, це означатиме, що ви приймаєте контроль над ситуацією, і ви хочете, щоб ваш шлюб на роботу. Вона буде також сказати їм, що ви поважаєте їх почуття і бажання, і зроблю їх бачити вас в більш позитивному світлі.

Бачачи ваш партнер в більш позитивному світлі дуже важливо, тому що це легко зосередитися на негативах вашого чоловіка, особливо якщо ви обоє переживають важкий час. Спробуйте думати про хорошого боку вашого чоловіка, наприклад, те, що вперше залучили вас до них, і те, що вони принесли на шлюб. Це допоможе покласти ваш розум в більш позитивному місці, і, отже, це допоможе вам зосередитися раціонально, а не емоційно про те, як отримати ваш шлюб в потрібне русло.

Такими є лише деякі з пунктів, який ви можете ввести в дію сьогодні, що почне надати позитивний вплив на ваш шлюб кризи. Однак, це тільки верхівка айсберга.