Як я можу зупинити моє розлучення – 3 поширені помилки і як їх уникнути them_

З розлученнями на весь час високо багатьох пар буде проходити через біль і потрясіння розпаду шлюбу. Це також не бере до уваги кількість розлучень, які зупинені, перш ніж вони занадто далеко! Це означає, що ще більше буде страждати перспектива розлучення.

Так як я можу зупинити моє розлучення і відступити від краю прірви, і що більш важливо як вони роблять шлюб останнього в любові і щастя? Хоча кожен шлюб і розлучення не те ж саме, з різними людьми, цінності та обставини є кілька основних помилок, які люди схильні робити при спробі повернути своєму партнеру. Існують також способи, щоб зупинити ці помилки і створити позитивні результати замість цього!

Ось кілька найпоширеніших помилок, ми всі, ймовірно, зробили у відносинах в якийсь момент, що дійсно може прискорити розлучення, і деякі ідеї, які ви можете використовувати, щоб змінити все на краще!

Упевненість – “Я змінив Клянуся, це буде краще!”

Ви ніколи не використовували цей вид відчайдушні рядки? Чи були у вас раніше на вас раніше? Ви дійсно вважаєте, що ваш партнер, коли вони говорять, що це? Я не думаю, що це так, навіть якщо ти її з усіма вашими речами серця, ймовірно, стало настільки погано у вашому шлюбі це звучатиме відчайдушні і нещирим. Вона також буде звучати слабо і не будуватиме ніякої впевненості у своєму партнері, навіть якщо це те, що ви думаєте, що вони хочуть почути. Те, що вони говорять і говорять вам, що не завжди те, що мається на увазі або що або людина хоче почути. Ви прямуєте в розлученні тут, в останню хвилину банальності, як це не буде працювати …

Так що ж буде працювати? Що додасть їм впевненості? Не так багато можна сказати, що це точно. У такому разі чому-небудь сказав? Це правильно, не переконати їх про свої наміри. Стільки, скільки ви хочете щось сказати, справи говорять голосніше, ніж слова. Будь сильний і позитивний у ваших стосунках зі своїм партнером і робити те, що вам потрібно зробити, не на словах ваших намірів.

Емоційний шантаж – “Я люблю тебе!”

Щирі, як ви можете бути з цієї лінії, це такий очевидний падіння назад, їм може здатися, що емоційний шантаж. Особливо, якщо вони глибоко люблю тебе і тільки приховує той факт, це може підштовхнути їх ще далі, тому що вони думають, що ви орієнтуєтеся їх м’якою мірою захистив емоційної області, які можуть погіршити ситуацію. Слова “я люблю тебе” є одними з найпотужніших на будь-якій мові. Однак потужність, що подається неправильно може привести до бід і те ж можна сказати і про цій лінії в тендітних відносинах.

Так що ви можете сказати їм, що ви їх любите? У той час як бажання сказати “я тебе люблю” часто придумати краще не використовувати його в той час як ваші емоції настільки сирими. Зберегти, що для того, коли рекомендований, і обидві сторони можуть зрозуміти ці слова і їх значення з ясною головою.

Міркуючи – “Так, але ви сказали …”

Спроба використовувати логіку або провини змінити свій розум партнерів, можливо, найгірше, що ви можете зробити. Бажання захистити себе і своїх дій або вказати на лицемірство або бездіяльність ваш партнер контрпродуктивним. Чим більше ви будете стверджувати, тим більше вони будуть стверджувати, тому, якщо ви стали негативними вони наслідують цей приклад. Якщо ви вважаєте, потрібно, щоб виграти, вони не хочуть втрачати. Потрібно, щоб виграти або бути правими можуть бути отруйними. Спроба зміни сили може бути як риття ями для видалення вибоїни!

Отже, як можна зберегти ваші відносини без обговорення і аргументи? Знову ж, як перша точка, не роби цього! Чи не втягнутися в суперечку і зухвало не починайте один! Аргументи додати більше розбрат тендітну ситуацію. Не вирішити цю проблему? Звучить як логічна помилка чи не так? Щось виправити, чи не фіксуючи його? Він може працювати! Хитрість полягає в тому, щоб погодитися з вашим партнером незалежно від того, що ви відчуваєте в даний момент. Чи не захищайте себе … Не починати війну, «інший» сторони не захочуть атакувати, якщо ви вийшли з білим прапором. Це відключає ворожості, і часто призводить ваш чоловік, щоб захистити вас, де вони колись були нападати на Вас! Тільки після того, ворожість і оборонна і закликають до перемоги забрали можете корінні причини цих проблем справді вийшли на світло. Тільки тоді рішення само собою .. Це вірно само собою! Ви не повинні спробувати виправити це, обидві сторони скоро почне міняти вирішувати проблеми там, де раніше вони будуть вперті й не бажають рухатися. Кохання у буквальному сенсі врятувати становище, як би банально це звучить … але ви повинні бути готові віддати своє его вбік, так, що вони будуть робити те ж саме, і нехай справжню любов назад у ваші відносини.

Ви все ще питаєте, як я можу зупинити моє розлучення? Це всього лише кілька ідей, які допоможуть вам залатати шлюбу курс на розлучення і різних обставин кожної справи може знадобитися кілька іншої тактики, але, сподіваюся, це може мати деяку допомогу в пошуках сімейного щастя!

Удачи!