Як попросити вибачення за обман на вашого чоловіка

Ви збилися зі шляху і зраджувала своєму чоловікові. Ви тепер шкодую ваші дії, але як ви говорите, вибачте за обман? Там немає слів, які можна використовувати, щоб виправдати ваші обману або зробити це правильно. Ви завжди будете нести відповідальність за свої дії. Тим не менш, є деякі речі, можна сказати, що покаже вашому партнерові, що ви дійсно покаялися у твоєму зраді. Те, що ви скажете, може навіть допомогти вам відновити втрачену довіру, так що ви можете зберегти ваші стосунки.

Ви не будете робити нічого, що раптом витерти, що ваша біль зради буде доведена до вашого партнера. Хоча немає ніякого способу, в якому можна пробачити помилку, ви повинні знати, що ви можете використовувати це як трамплін до більш стабільним відносинам.

Способів показати вам свої вибачення за обман

• дати серцеві вибачення

Слова “я жалкую” можуть бути дуже сильними в залежності від щирість, з якою ви говорите ім. Коли ви надаєте справжню вибачення, ви не будете захищати себе шляхом підвищення ніяких виправдань. Вам потрібно буде володіти до вашої помилки повністю.

• Покажіть, що ви вибачте

Слова хороші, але вони ще не все. Якщо ви говорите, що ви вибачте, ви повинні діяти таким чином, що свідчить про те. Це, однак, не означає, що ви повинні купити коробку з квітами, яка навряд чи буде означати нічого в цей час. Як ви дієте в цілому повинні показати свої зміни в серці.

Ви не повинні чекати змін протягом ночі. Процес загоєння після того як ви зловили на шахрайстві потребують деякого часу. Тому ви повинні бути визначені і продовжувати, і свого часу, ви будете пожинати плоди.

• Розкажіть своєму партнеру, що ваш обман не мав нічого спільного з її

Коли ваш партнер виявляє, що ви їй зраджував, вона буде дивитися в себе, щоб спробувати знайти, де вона не вистачило. Ви повинні дати їй зрозуміти, що ви є причиною ваш обман, і це не має нічого спільного з нею. Звичайно, ви можете відчути, що деякі з її дій у кінцевому підсумку підштовхнуло вас за кордон, але це не підходящий час, щоб почати показувати пальцем. Дозвольте своєму партнерові є душевний спокій, запевняючи її, що це була ваша помилка, а не її.

Ви повинні розуміти, що відносини про давати і брати. На додаток до запитуючою за те, що ви хочете, ви повинні дізнатися, що ваш партнер потреби, а потім виконати цю потребу. У самому справі, як ви тримаєте даючи вашому партнерові, ви не будете відчувати себе великим необхідності приймати нічого натомість. Це пов’язано з тим, що ваш партнер буде майже несвідомо дати вам те, що ви хочете в цьому процесі.