Як зберегти шлюб – секрет принципи revealed_

Ви в тумані важкий і болісний криза шлюбу? Ви розчаровані і з розбитим серцем за відмову вашого партнера? Ваш партнер впав цю емоційну ядерну бомбу на вас: “Я люблю тебе, але я не закоханий в тебе більше?” Або, що ще гірше, у мене справи? Чи просили ви вашого партнера, щоб відвідувати консультації тільки, щоб бути заборонив? Чреваті тривога і паніка повністю, тому що ви не знаєте, що сказати або зробити, щоб перемогти вашого партнера назад?

Якщо ви схожі на більшість, ви прокидаєтеся в один прекрасний день виявити, що ваш шлюб зруйнований. Більшість пристрасті і романтики не зник, і ви відчуваєте більше як сусіди по кімнаті, ніж коханці. Навіть незважаючи на кризу, здавалося, поверхню раптом, в більшості випадків це не так. Криза шлюбу зазвичай будується поступово з плином часу з однією людиною, будучи приголомшені подією та інших, стверджуючи, що вони спробували зробити роботу шлюбу, але безрезультатно!

Коли вони стикаються з перспективою розлучення більшість людей звертаються до шлюб консультування, проте, дев’яносто відсотків часу їх партнер відмовляється від участі. Згодом, більшість людей звертаються до основної підхід покращення навичок спілкування, або вони намагаються застосувати на всьому майданчику романтичної прес любові. Ну, я збираюся показати вам, чому обидві ці ідеї не тільки принципово неправильно, але вони будуть також відправити ваш шлюб зі скелі швидше, ніж ви можете битою вій!

Дозвольте мені задати вам питання, коли ви і ваш партнер вперше зустрілися у вас були проблеми в спілкуванні? Звичайно, ви не зробили! Так, чому ви вважаєте, що комунікація є ключовим питанням? Ви бачите, брак спілкування це тільки симптом більш великих основних питань. І, якщо ви ігноруєте те, що під і зосереджуватися на поверхневому поводження поверхні, ви можете також укладення договорів шлюбний контракт, тому що там ваш шлюб очолює – все одно! Зрештою, люди не хочуть спілкуватися з людиною, яка нужденним, удушення, аргументовану, критичних чи недовірою!

Якщо ваш партнер відкликав і пропонує розлучення, він не хоче бути поруч з вами. І він, звичайно, не хоче бути романтиком-небудь! Так, застосовуючи повний прес-любов суд посилає невірний сигнал – абсолютно жахливе в цьому. По суті, ви говорите вашому партнерові, що ви хочете, щоб він був близько, і що ви насправді не хвилює, що він хоче. Це також посилає повідомлення своєму партнеру, що ви дійсно не розумію, як він себе почуває!

Бачте, якщо ви хочете, щоб ваш чоловік назад у вас є, щоб змусити його прийняти це рішення! І, що вимагає двох речей:

1. Беручи право власності на негативних вкладів у стосунках, не атакуючи свого партнера. Кращий спосіб зробити це шляхом складання заяви про угоду.
2. Ви повинні бути готові змінити свою поведінку і використовувати силу тяжіння
Після того як ви склали заяву угоду, представити його вашому чоловікові. Скажіть чоловікові, що ви згодні, і що ви розумієте, що він був потрібен вам для різноманітності, і ви не дали йому. Не кажіть про те, що він зробив неправильно. Якщо ж говорити про те, де він не правий, він стане більш неправильно, і якщо ви говорите про те, де він правий, він відразу ж стає менш неправильно. Бачте, більшість людей не знають, що, якщо ви згодні і звучати щиро інша людина, утримуючись при цьому від захисту себе вони будуть насправді захищати вас! Вони будуть не тільки захищати вас, але в багатьох випадках насправді змінити свою позицію. Не бійтеся звернутися до Ваших Негативний вплив на відносини, такі як недовіру, контроль, критику або нужда. При розмові з вашим партнером, ваша поведінка має бути одним з довіри і смиренності. І будь яку ціну, не показує відчай і не розвалиться. Не переконав? Дайте йому спробувати протягом наступних двох тижнів, не кажучи ваш чоловік нічого про те, що ви робите. Ви можете бути приємно здивовані результатами!

З повагою,

Девід Roppo
Тренер відносини реабілітації