Як зберегти шлюб Пола Фрідмана

Після того як я вперше розробив свою систему для надання допомоги подружнім парам я помістити оголошення в місцевій газеті, що сказав: “Я можу зберегти ваш шлюб.” Я отримав величезний відгук і почали зустрічатися з двома або трьома парами на день. Більшість пар я бачив були приходити до мене, бо вони все випробував. Хоча у мене не було нормального повноважень, тобто я не психолог, вони були у відчаї. Мій сесії були 2:00 довжиною, тому що я добре пам’ятав, коли моя дружина і я пішли в шлюб радник і провів менш ніж за годину з ними, я завжди залишав думати було занадто багато, що залишилося невисловленим. У ретроспективі, мав, ми зупинялися більш довгими, ми зрозуміли, що ми не отримували ніякої допомоги. Таким чином, я хотів переконатися, що люди, які прийшли до мене були отримувати те, що вони платили. Я дав зрозуміти, що з якоїсь причини вони думали розумні їм не доведеться платити мені. Через два роки була лише одна людина, яка вирішила не платити мені. Але він не був щирий з самого початку і всього лише намагався заспокоїти його дружина, які він знав, що він збирається залишити в будь-якому випадку. Вона зраджувала йому і його культурне виховання ніколи не міг пройти повз приниження він себе почував. Крім цього одна пара, всі, кого я працював з знав, що робити, щоб врятувати свою власну шлюбу.

Ніхто не може зберегти ваш шлюб для вас, ви повинні зробити це самостійно. Але те, що твердження, що середня буде, якщо ви не знали, як! Протягом 20 хвилин нашої зустрічі кожна пара була в потрібне русло. Я не кажу, що вони були там через 20 хвилин! Але вони погодилися залишити минуле позаду, минуле, яке плутав з усіма видами неправильної поведінки. Вони погодився навчати себе відповідно до, як ви повинні вести себе в шлюбі. Це не так складно. Насправді, це зовсім просто. Я не кажу, легко, тому що себе перепідготовку, особливо після багатьох років, не завжди є простою справою … Але зусилля перепідготовки себе майже нічого в порівнянні з біль триває у хворобливій шлюбу, або більшу біль розлучення.

Був момент, коли люди думали, що земля пласка. Якщо б ви були досить дурні, щоб пояснити математику, що описує Землю як глобус ви, можливо, посадили у в’язницю. На щастя, в ці дні люди зазвичай не поставить вас у в’язницю за те, що радикально нових ідей. Так що я був досить безпечним, коли я виклав ідею, що щасливий шлюб набагато більш нормальним, ніж поганий шлюб. Нормальний природний сенс, я не кажу, що більшість людей в даний час користуються щасливого шлюбу. Але це нормально, щоб мати щасливий шлюб до тих пір, як ви після того, що я б назвав фізики шлюбу. Існують природні закони для всього. Якщо ви йдете до краю скелі і зробити ще один крок ви будете відчувати природну закон всесвітнього тяжіння. Якщо ви підходите до свого чоловіка і сказати їм, що вони дурні ви будете відчувати природний закон Негативна відповідь на негативний коментар.

Першим кроком у збереженні шлюбу навчається про підводні камені, поведінки, які руйнують більшість шлюбів. Наступним кроком є ​​навчання, як шлюб буде побудований, то, що шлюб насправді і складається з і для чого вона призначена. Як і все інше, якщо ви дізнаєтеся більше, ніж просто поверхню правил вам буде набагато краще. У шлюбі це точно так само. Мало того, що вам потрібно знати, як спілкуватися (як приклад – спілкування не єдина проблема, з проблемними шлюбів) належним чином, але ви також повинні знати, чому і що належне сімейне зв’язок, чому правильна комунікація є важливим, і який здійснюватиметься зв’язок для використання в різних ситуаціях, які виникають ..

Він майже впевнений, ваш шлюб може бути збережений. Я зустрічався з людьми, які були буквально звернутися до суду, щоб отримати розлучення в п’ятницю, через два дні після Побачивши мене, але були дуже щасливі у шлюбі до понеділка. Це абсолютно чудово! Але я використовую аналогію намагаються загнати цвях у за допомогою викрутки, а потім того, як передав молоток. Я хочу сказати, не так, як це дивно, що їх шлюб був врятований. Я хочу сказати, що було б дивно, якби їх шлюб не був збережений, як тільки вони знали, що вони мають робити.

Не здавайтеся! Я бачив дуже багато людей добитися успіху. Я знаю, де знаходяться великі ризики, в якому декілька пар, ймовірно, не вдасться. Але я не збираюся розповідати вам, тому що навіть з цієї групи були успіхи. Я не можу читати думки будь-якого, і я не знаю, глибокі темні таємниці в душі кожного з них, так що, щоб вказати на шанси дуже, дуже невеликої групи людей, які не роблять це був би божевільним, з мого боку, тому що він би відмовити вас. Але знайте: Ваші шанси бути в цій групі дуже малі. Відсоток пар, яких я не міг з ручною становила менше 2%. Так що тримайся, розумію, що є надія і сказати людині, ви перебуваєте в шлюбі, “Я люблю тебе”.