Як запобігти шахрайству і будувати шлюб справа докази

Справа може принести шлюб на межі знищення. Якщо це трапилося з вами, вам може бути цікаво, якщо є будь-які докази гарантованого справа браком дії, які можна реалізувати для запобігання шахрайства від руйнівних вашого життя знову. Є не так багато абсолюту в житті, але є деякі речі, що і ви, і ваш чоловік може робити, що триматиме обман від того, проблема, що виникає між вами і вашим чоловіком у майбутньому.

Визначення прийнятного і неприйнятного поведінки

Ви і ваш чоловік повинні покласти ваші голови разом і визначити деякі специфічні кордону щодо поведінки, яке є прийнятним і поведінка, що не прийнятно. Ви обоє повинні домовитися, щоб контролювати ваші дії, щоб ті погодили кордону ніколи не перетнулися.

Справа доказ вашого шлюбу, поставивши паркан навколо нього

Введення паркан навколо вашого шлюбу означає, що немає місця в ваших стосунках для деяких потенційно небезпечних ситуаціях. Все завалиться ще раз, якщо один з подружжя виходив у будь-якому випадку б то не було (телефонні дзвінки, електронні листи, текстові повідомлення, кави, напої, і т.д., і т.д.), щоб мати ексклюзивні стосунки з кимось протилежної статі.

Вам потрібно встановити свій власний внутрішній монітор і стають чутливими до діяльності, дій і людей, які могли б поставити під загрозу шлюбу, що ви і ваш чоловік працює так важко відновити. Будівництво паркану навколо відносин не тільки забезпечує більше безпеки в довірі питання, але воно заохочує відкритість і обмін і повідомлення про те, що відбувається один з одним.

Будівництво шлюбу справу докази не буде легким. І ви, і ваш чоловік потрібно взяти на себе зобов’язання дотримуватися свого узгоджені кордони і постійно контролювати ваші внутрішні датчики, щоб уникнути будь-яких небезпек, які загрожують звести нанівець всі ваші важка робота. Введення паркан навколо вашого шлюбу допомагає завершити роботи ви вже зробили для відновлення чесності та довіри у ваших стосунках.